R7 240 Oyunlarda Nasıldır?

Haemus

Hectopat
Daha fazla  
AMD R7 240 ekran kartina sahibim. Şu anda 768p ekran kullaniyorum gayet akici oynatiyor LoL ve CS:GO gibi oyunlari. Peki 1080p'de de akici oynatir mi, iyi performans verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD R7 240 ekran kartina sahibim. Şu anda 768p ekran kullaniyorum gayet akici oynatiyor LoL ve CS:GO gibi oyunlari. Peki 1080p'de de akici oynatir mi, iyi performans verir mi?

Söylediğin oyunlar çokta ağır oyunlar değil 1080p de Ultra yada High değil de bir tık grafik ayarı düşürerek akıcı şekilde oynatabilir. Genel olarak 1080p için yeterli bir ekran kartı değil.

1360x768 olarak rainbow six siege-gta5-dying light-rocket league-h1z1-ring of elysium oyunlarını rahatça 40 FPS ve üstü oynayabiilirsin tabi işlemci ve raminede bağlı

Çok yeni model oyunlardan oynayan birisi değilim. CSGO ve LOL e ek olarak CoD 2, CoD MW ve CoD 4 MW oynuyorum. Peki bu oyunlarda 1080p olarak nasıl bir performans sergiler. Şuan için monitörüm 768p fakat 1080p almayı düşünüyorum. Sizce almalı mıyım ?

Kusura bakmayın okumamışım sanıyorum alacaksınız. 720P'de gayet güzel oynarsınız. CS:GO ağır bir oyun değil işlemciniz neydi? 1080P monitöre geçmenize gerek yok bu ekran kartı ile.
720P de güzel oynuyorum ama ne bileyim daha güzel bir ekran çözünürlüğü için almak istiyorum. Intel Core I3 550 işlemcisine sahibim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı