R7 240 ve i3 M 350 sistem CS:GO düşük FPS sorunu

ahmet412

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim aşağıdaki gibi fakat CS:GO'da Dust 2'de bile en düşük ayarlarda en fazla 50-60 FPS alıyorum ateş ederken 20 FPS'ye kadar düşüyor. Neden olabilir?

Ek Açıklama 2020-04-22 152056.png
Ek Açıklama 2020-04-22 152131.png

Bir şey daha sormak istiyorum. Bilgisayar genel olarak da çok yavaş. Bilgisayarım şuan Windows 10 ben bunu Windows 7 'ye düşürürsem bana bir faydası olur mu?
Olur. Win 10 için genel olarak SSD kullanmak gerekiyor. HDD ile insanı çıldırtıyor :D
Bu arada CS:GO oynarken daha iyi performans almak için işlemcini anakart ve RAM masrafına girmeden buna yükseltebilirsin.

Bir şey daha sormak istiyorum. Bilgisayar genel olarak da çok yavaş. Bilgisayarım şuan Windows 10 ben bunu Windows 7 'ye düşürürsem bana bir faydası olurmu?

fark hissetmezsiniz. SSD takıp sisteme web ve günlük bilgisayar işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz. Fakat işlemcinizin miladı dolmuş, günümüzde yeterli olmayacaktır.

i5 560M alabilirsiniz biraz da olsa faydası olur internette 150 liraya bulabilirsiniz. Daha iyi bir model istiyorsanız i7 640M'de var ama 400 lira civarında olduğu için verilen paraya değmez.(Türkiye pazarından bahsediyorum)

Olur. Win 10 için genel olarak SSD kullanmak gerekiyor. HDD ile insanı çıldırtıyor :D
Bu arada CS:GO oynarken daha iyi performans almak için işlemcini anakart ve RAM masrafına girmeden buna yükseltebilirsin.
Önerdiğiniz Windows 7 sürümü nedir? Yani demek istediğim ultimate,professional gibi...
Home Basic sürümünü sistemi fazla zorlamadığı için önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı