R7 240 Sistem GTA V Kaldırır Mı?

İşletim sistemi
Windows 7

earlalpha

Centipat
Arkadaşlar malumunuz GTA 5 ücretsiz oldu. Sistemim GTA 5'i oynatır mı? Düşük ayarlarda 30 FPS en azından. İşlemcim eski.
İşlemci: Pentium Dual Core E6500 2.93 GHz.
Ekran kartı: R7 240.
Bellek: 4 GB DDR2.

@Butschi

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM' in çok düşük. Ekran kartın@Tortue' nin dediği gibi 60 üstü gösterebilir. İşlemcin minimum istenen işlemciden daha kötü. 30 FPS ile bile oynayamazsınız. Yine de kütüphanenize ekleyin; ileride daha iyi bir sisteminiz olduğunda oynarsınız.

Ekran kartın oynatır ama işlemci ve ram yüzünden takılmalara maruz kalacaksın.

Arkadaşlar malumunuz GTA 5 ücretsiz oldu. Sistemim GTA 5'i oynatır mı? Düşük ayarlarda 30 FPS en azından. İşlemcim eski.
İşlemci: Pentium Dual Core E6500 2.93 GHz.
Ekran kartı: R7 240.
Bellek: 4 GB DDR2.

@Butschi

Bu işlemciyle 1366X768P 30 FPS standardında oynanabilir diyebiliriz.
R7 240'ın GTA 5 performansına YouTube'dan bakabilirsiniz.
Bir kuzenimde, Pentium E6700 3.2 GHz işlemci ve R7 240 ekran kartı var.
Muhtemelen işlemciden bir miktar darboğaz oluşacak.
Ancak bahsettiğim işlemci overclock edilirse fark edilir düzeyde darboğaz azaltılabiliyor.
Ben G41 anakartda 3.2 GHz'den 3.5 GHz'e overclock yaptım.
Sizde 3.3 GHz'a kadar veya biraz daha fazla overclock deneyebilirsiniz.
Tabi Overclock için yeterli bilginiz yok ise indirip oynayın size kötü bir deneyim yaşatmaz diye umuyorum.

Bu işlemciyle 1366X768P 30 FPS standardında oynanabilir diyebiliriz.
R7 240'ın GTA 5 performansına YouTube'dan bakabilirsiniz.
Bir kuzenimde, Pentium E6700 3.2 GHz işlemci ve R7 240 ekran kartı var.
Muhtemelen işlemciden bir miktar darboğaz oluşacak.
Ancak bahsettiğim işlemci overclock edilirse fark edilir düzeyde darboğaz azaltılabiliyor.
Ben G41 anakartda 3.2 GHz'den 3.5 GHz'e overclock yaptım.
Sizde 3.3 GHz'a kadar veya biraz daha fazla overclock deneyebilirsiniz.
Tabi Overclock için yeterli bilginiz yok ise indirip oynayın size kötü bir deneyim yaşatmaz diye umuyorum.

768P'de oynamamalı bence. İşlemci zaten kötü. Çözünürlüğü düşürünce işlemciye binen yük artıyor, bu da darboğazı daha fazla ortaya çıkarıyor. Overclock edebiliyorsa etsin eğer işlemci asla yükseltmem diyorsa, çözünürlüğü 1080P'ye alsın, biraz Anti A. Açsın veya ayar arttırsın, V-Sync'i Half'a alsın. O zaman biraz oynanabilir her ne kadar 30FPS oynanacaksa da.

768P'de oynamamalı bence. İşlemci zaten kötü. Çözünürlüğü düşürünce işlemciye binen yük artıyor, bu da darboğazı daha fazla ortaya çıkarıyor. Overclock edebiliyorsa etsin eğer işlemci asla yükseltmem diyorsa, çözünürlüğü 1080P'ye alsın, biraz Anti A. Açsın veya ayar arttırsın, V-Sync'i Half'a alsın. O zaman biraz oynanabilir her ne kadar 30FPS oynanacaksa da.
1080P monitöre sahip olduğunu kim söyledi ki.😁
Muhtemelen 768p monitörü var ve evet , çözünürlüğü düşürmek ekran kartına olan yüklenmeyi azaltır ancak işlemciye yük bindirmez.
Ayrıca benim deneyimlediğim PC 768p çözünürlükte olduğundan 30 Fps diyerek darboğaz durumunu bu şekilde değerlendirdim.😉
yoksa R7 240 'ın 45 - 50 fps karşılayabileceğini biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı