R7 240 Sistem Oyundayken Takılma Sorunu

Emirhan26201

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım windows xp. Bilgisayarım oyun oynarken veya birden çok fazla şey yaptığım zaman takılıyor kalıyor ve bir şey yapamıyorum. Anca kasadan kapatıp tekrar açıyorum.

Ben düşündüm ekran kartında sorun vardır diye ekran kartı aldım. Msi r7 240 driverlerini kurdum bide yanında ram aldım ama hala takılıyor. Sorun nerde acaba, yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Xp mi kaldı ? Sistemin tamamını yaz ve Windows 10'a geç. R7 240 bir sistem düşük olamaz gibi geliyor ama sen yine de tüm sistem bilgisini yaz.

Forum yöneticileri kendi açılarından koydukları kuralla haklı olup destek vermeyebilir bilir ama bence çok saçma. Herkesin sağlam bilgisayarı yok. Benim arkadaşlarımın Cs 1.6 tayfa olan çoğu Xp kullanıyor. Şimdi bu adamların suçu ne grafik zaten yok p4 sistem de Cs 1.6 yağ gibi ne gerek var. Onun için işletim sistemi değil, yardım için el uzatanı geri çevirmemek gerekir. Ben babamdan böyle gördüm, böyle de devam ediyorum. Forum içinde suçsa ceza verirsiniz ama konuyu da cevaplarım.

Xp kullandığınıza göre varsayıyorumki bilgisayarınızı yıllardır kullanıyorsunuz , termal macun değiştirmediniz hiç diyelimki.Termal macun değiştirin temiz bir format atın ve bütün sistemi yazın daha iyi yardım olacak arkadaşlar çıkar...

Forum yöneticileri kendi açılarından koydukları kuralla haklı olup destek vermeyebilir bilir ama bence çok saçma. Herkesin sağlam bilgisayarı yok. Benim arkadaşlarımın Cs 1.6 tayfa olan çoğu Xp kullanıyor. Şimdi bu adamların suçu ne grafik zaten yok p4 sistem de Cs 1.6 yağ gibi ne gerek var. Onun için işletim sistemi değil, yardım için el uzatanı geri çevirmemek gerekir. Ben babamdan böyle gördüm, böyle de devam ediyorum. Forum içinde suçsa ceza verirsiniz ama konuyu da cevaplarım.
Arkadaşın derdini çözmesi için en başından XP kulllanımından vazgeçmeli. Microsoft bile artık tavsiye etmezken desteğini kesmişken neden kullansın ki.Ayrıca daha güncel sürücüleri Windows 10 a geçtiği zaman emin ol daha stabil bir işletim sistemi kullanıyor olacak.Belki yaşadığı sorunlarla karşılaşmayacak.
Yani bu soruna temelinden bakmak gerekli ilk olarak.

Arkadaşlar termal macunuda yeniledim hala sorun devam ediyor .

sistem :

msi r7 240
2gb ddr2
işlemci intel pentium dual core E2200 2.20ghz

lütfen yardım artık ne yapacağımı şaşırdım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı