R7 240 sistem Wolfenstein: The New Order oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Bundan tam emin değilim. Eski sistemimde GT840M ekran kartı ile Mafia def Edition oynamaya çalışmıştım minimumda 10-15FPS veriyordu ama PC'de herhangi bir sorun olmadı. Ama oyunu büyük bir hayranı değilseniz sistemi çok zorlamayın başka zaman daha iyi bir sistemle oynarsınız.

Oyunun teması ilgimi çekmişti oyunları oynamak için gerekirse çözünürlüğü düşürürüm ama o oyunu oynarım ama galiba bu oyunda öyle bir şey olmayacak.

Ne oluyor ki öyle olursa?

Aslında GTX 660'lı oyunları oynayabiliyorum ama bu oyunda AMD düşmanı olduğunu duymuştum. Örnek verirsem Dragon ball Z kakarot oyununu 30 40 FPS arası oynuyorum.

Hocam vallahi en son sizin gibi ümitlenip HD 6850'li sisteme assanin's Creed Unity indirmiştim. Ertesi hafta 2. el ilanlarında chipset arızalı ekran kartı olarak sattim.
Zaten R7 240 eski bir ekran kartı. Dikkatli bakarsanız GTS 450 ve HD 7850 serilerine göre dandik bir fanı var. Isındaman giderse şaşmayın.

Hocam vallahi en son sizin gibi ümitlenip HD 6850'li sisteme assanin's Creed Unity indirmiştim. Ertesi hafta 2. el ilanlarında chipset arızalı ekran kartı olarak sattim.
Zaten R7 240 eski bir ekran kartı. Dikkatli bakarsanız GTS 450 ve HD 7850 serilerine göre dandik bir fanı var. Isındaman giderse şaşmayın.
Evet ben konuyu yanlış anlamışım bu olabilir cidden oynayacaksanız sıcaklıkları kontol edin.

Oynayabilirsin. Tahminlerime göre 60 FPS'in üzerinde alırsın.
Dalgınlıkla beraber bir yanlışlık olmuş arkadaşlar kusuruma bakmayın. R7 240 ile FHD oyun deneyimi olarak pek bir şey beklememelisin. Wolfenstein The New Order'ı düşük çözünürlükte oynatır belki ama zevk almazsın. Sana tavsiyem istediğin hikayeli oyunları Geforce Now gibi bir platform aracılığıyla oynamak. Tek çıkar yol bu gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı