R7 240 sistemde CS2'de FPS çok düştü

İşletim sistemi
Windows 10

mertshiver

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, 2016'dan beri takipçisi olduğum CS oyunlarında geçen sene bir sorun yaşadım. 250-300 FPS civarında alıyordum, fakat bir gün bir anda FPS 30-40-60'ı zor görür oldu. Ekran kartım ve işlemcim o kadar iyi olmamasına rağmen yüksek FPS'ler görüyordum. Aynı sorun CS 2'de de devam ediyor. CS 2'de devam etmesi beni çok şaşırtmadı, fakat 200-300 FPS aldığım CS'de düştüğü için şaşırdım. CS 2'de de düşük FPS almamın nedeni aynı sebepten olabilir mi?

Sistem Özellikleri:

GPU: AMD Radeon R7 240
CPU: i5-6400
RAM: 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir tık normal gibi? R5 5600 ve RX 580 ile test ettim 180 200 FPS veriyor ama ortalama 3 ay süren bir drop giriyor, oyun bozuk takmayın pek ama o sistemle yine iyi almışsınız.

teşekkürler ustam bana anormal gelen bu sistemle o kadar yüksek fps almış olmam valoda da yüksek alıyorum ama csde nerdeyse 1.5 2 yıldır olan bir sorun bu

Reis 6.nesil İ5'le R7 hiç olmuş mu ? Biz Core 2'lerle , Athlon 64'lerle kullanırdık R7'yi.

Teşekkürler ustam bana anormal gelen bu sistemle o kadar yüksek FPS almış olmam Valorant'ta da yüksek alıyorum ama CS'de neredeyse 1.5 2 yıldır olan bir sorun bu.

Hocam Valorant'ta ne kadar alıyorsunuz o sistem ile? O sistem ile rankedda yoğun skill kullanımında görmeniz gereken FPS değeri 60 70 falan.

minimum 120 ortalama 170 falan

Reis 6.nesil İ5'le R7 hiç olmuş mu ? Biz Core 2'lerle , Athlon 64'lerle kullanırdık R7'yi.
yaşım o kadar büyük degil 2020 de 14 yaşındayken mi ne almıştık bilgisayarı canlı ders için 2.el durumumuz o kadar iyi değildi ofis bilgisayarı diye geçiyordu zaten :)

bu arada belki işe yarar cs 2 en düşük ayarlarda da 20 fps en düşüklerde de 20 fps fps kısıtlama falan kapalı

Son düzenleme:
Merhaba, 2016'dan beri takipçisi olduğum CS oyunlarında geçen sene bir sorun yaşadım. 250-300 FPS civarında alıyordum, fakat bir gün bir anda FPS 30-40-60'ı zor görür oldu. Ekran kartım ve işlemcim o kadar iyi olmamasına rağmen yüksek FPS'ler görüyordum. Aynı sorun CS 2'de de devam ediyor. CS 2'de devam etmesi beni çok şaşırtmadı, fakat 200-300 FPS aldığım CS'de düştüğü için şaşırdım. CS 2'de de düşük FPS almamın nedeni aynı sebepten olabilir mi?

Sistem Özellikleri:

GPU: AMD Radeon R7 240
CPU: i5-6400
RAM: 8 GB
CS2 için şuan normal hocam aldığınız değerler aynı ekran kartını kullanıyordum, işlemcim i3 2120 falan mı neydi. 10-20fps alıyordum.

anladım hocam saolun arkadaş csde düşük ayarlarda 70 fps alıuyor ondan her oyunda yüksek fps alıyorum ama csde benden yüksek alıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı