R7 250 vs R7 250X?

Kesinlikle Sapphire. Ben de yeni Sapphire R7 250X aldım. GTA 5 Very high ve ultra ayarda, 1920x1080 çözünürlükte, FXAA açık 40 FPS alıyorum. Çoğu oyunu Full HD ve yüksek ayarda oynadım Crysis 3 vs. Kart yük altında 40 derece, boşta ise 18-20 derece. Ben çok beğendim. Fanı da çok sessiz. F/p olarak kesinlikle alınması gereken bir kart.

Peki sinerji'de GDDR3 yazıyor. Burada GDDR5. Kafam karıştı. Bugün alacağım. 300 W PSU yeterli olacaktır değil mi?

Sinerji, yanlış bilgilendirme yapmış. R7 250X, GDDR5'dir. Bazı R7 250'ler GDDR3 olabiliyor. Samet hocamın aldığı modelden alabilirsin.

Kesinlikle Sapphire. Ben de yeni Sapphire R7 250X aldım. GTA 5 Very high ve ultra ayarda, 1920x1080 çözünürlükte, FXAA açık 40 FPS alıyorum. Çoğu oyunu Full HD ve yüksek ayarda oynadım Crysis 3 vs. Kart yük altında 40 derece, boşta ise 18-20 derece. Ben çok beğendim. Fanı da çok sessiz. F/p olarak kesinlikle alınması gereken bir kart.
Vay hocam :) Peki GTX 750 TI'ı geçer mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı