R7 260X Sistem Monitörde No Signal Hatası

Arkadaşların dediği gibi bir bios güncelleyin öyle bakalım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Foxconn P4M900-8237A BİOS güncelleme
Bios'u güncelledikten sonra sorun devam ederse eğer buraya dvi kablonun ucunun resmini ve aynı zamanda eski ekran kartının serisini de atar mısın? Sorun güç kaynağında da olabilir.

Biosunuz ekran kartınızı tanımıyor. Anakartınız eski olduğundan güncel bios bulmak zor olacaktır.
1 adet flash belleğe ihtiyacınız var.

1- MSI GT680 BIOS Güncelleme Rehberi konu içerisinde
HP Disk Storage adlı aracı indirin.

2- TechPowerUp Buradan ekran
kartınıza ait bios dosyasını indirin.

3- Birinci linkteki konu anlatımını uygulayarak, ikinci linkteki dosyayı sisteminize yukleyin.

Son olarak R7 260x ekran kartınızı takıp kullanmayı deneyin.

Not:Birinci linkteki konu anlatımında Windows 98 DOS verilmiş. Siz onun yerine burada 2. linkte
verdiğim dosyayı yükleyeceksiniz.

Biosunuz ekran kartınızı tanımıyor. Anakartınız eski olduğundan güncel bios bulmak zor olacaktır.
1 adet flash belleğe ihtiyacınız var.

1- MSI GT680 BIOS Güncelleme Rehberi konu içerisinde
HP Disk Storage adlı aracı indirin.

2- TechPowerUp Buradan ekran
kartınıza ait bios dosyasını indirin.

3- Birinci linkteki konu anlatımını uygulayarak, ikinci linkteki dosyayı sisteminize yukleyin.

Son olarak R7 260x ekran kartınızı takıp kullanmayı deneyin.

Not:Birinci linkteki konu anlatımında Windows 98 DOS verilmiş. Siz onun yerine burada 2. linkte
verdiğim dosyayı yükleyeceksiniz.
HP Disk Storage adlı program ekran kartımın bios dosyasını görmüyor yardım edebilir misin?

O zaman windows 98 dos indir klasöre çıkart ardından HP disk programında Create a DOS Startup Disk
altındaki dosya yolunu windows 98 dos göster ve starta bas ardından sana 2. linkte verdiğim
Asus.R7260X.rom bunu flash belleğe elle kopyala reset at okuyacaktır
windows 98 dos 1. attığım linkte mevcut.

Device : Flash bellek

File system : Fat 32
Quick Format ve Create dos işaretli altında ise windows 98 Dos dosyaları seçili olacak

Son düzenleme:
O zaman windows 98 dos indir klasöre çıkart ardından HP disk programında Create a DOS Startup Disk
altındaki dosya yolunu windows 98 dos göster ve starta bas ardından sana 2. linkte verdiğim
Asus.R7260X.rom bunu flash belleğe elle kopyala reset at okuyacaktır
windows 98 dos 1. attığım linkte mevcut.

Device : Flash bellek

File system : Fat 32
Quick Format ve Create dos işaretli altında ise windows 98 Dos dosyaları seçili olacak
Windows 98 Dos dosyalarının indirme linki kırık. Bu dosyaları nerden indirebilirim?

İlk önce flash belleği FAT32 yaptım, ardından .rom uzantılı dosyayı belleğe attım ve bilgisayarı resetleyip sırasıyla F9, F10, F11, F12 bastım. Bi yer açıldı sadece entera basılabiliyordu bastım ve windows açıldı. Devamı gelmedi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı