Çözüldü R7 265 bilgisayar otomatik onarıma giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bugr4

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
KIOXIA 480GB SATA SSD
Ekran kartı
R7 265 GDDR5 2GB 256Bit
Anakart
MSI 970A-G46
İşlemci
AMD FX-6300
Bilgisayarda normal her zaman ki gibi oyun oynuyordum. Ekran git gel yaptı sonra gri siyah çizgiler belirdi. Ve kapatıp açmayı denedim artık açılmıyor otomatik onarıma atıyor.
Çözümü nedir?

Çözüm
Benim de öyleydi ama çıkardım. Sonra bilgisayarı açtım sorunsuz açılınca geri kapatıp hard diski geri taktım. Çıkartmaktan kastım kablolarını sökseniz yeterli. Deneyin bir isterseniz.
Deneyeceğim. Sonra dönerim.
Benim de öyleydi ama çıkardım. Sonra bilgisayarı açtım sorunsuz açılınca geri kapatıp hard diski geri taktım. Çıkartmaktan kastım kablolarını sökseniz yeterli. Deneyin bir isterseniz.
Denedim, olmadı. Siyah ekranda kalıyor.
Ekran kartını tamire gönderdim. Düzeldi çipin altındaki lehim erimiş.
Deneyeceğim. Sonra dönerim.
Denedim, olmadı. Siyah ekranda kalıyor.
Ekran kartını tamire gönderdim. Düzeldi çipin altındaki lehim erimiş.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı