R7 265 CS:GO Düşük FPS

latenroad

Centipat
Yeni anakart ile ikinci el parçalı bir sistem aldım, sistemim;
Athlon X4 860K İşlemci
MSI A68HM-E33 V2 Anakart
PowerColor R7 265 OC 2 GB Ekran Kartı
Hi-Level Soğutmalı 8 GB Bellek
TT 500W PSU ve kasa.
Anlamadığım bir şekilde oyunlarda performans sorunları yaşıyorum, termal macun değiştirmem gerek. Sistem sıcaklığım CPU 80 GPU 65 civarında. Yine de olması gerektiğinden düşük FPS alıyorum, örneğin bugün CS:GO oynarken düşük ayarlarda 1080P çözünürlükte 45-70 FPS arasında oynadım ve ara ara fazlasıyla rahatsız edici oldu. Yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyorum, yardım edebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS'den ziyade farklı oyunlardan da bahsedebilirseniz iyi olur. Zira şu an kimse CS'de yüksek FPS alamıyor, son güncellemelerle mahvettiler oyunu.

İşlemci sıcaklığınız yüksek fakat performansa etki edecek kadar değil.

CS'den ziyade farklı oyunlardan da bahsedebilirseniz iyi olur. Zira şu an kimse CS'de yüksek FPS alamıyor, son güncellemelerle mahvettiler oyunu.

İşlemci sıcaklığınız yüksek fakat performansa etki edecek kadar değil.
CS haricinde LoL oynadım bilgisayarı aldığımdan beri, yüksek ayarlarda 1080p çözünürlükte 120 FPS ile başlarken ekrandaki görüntü ve efekt yoğunlaştığında, takım savaşları esnasında 45-50 dolaylarına düşüyor. Haliyle bu da ekran kartı ve genel olarak sistemimden beklediğim performanstan düşük.
Yardım edebilecek kimse yok mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı