R7 370 driveri yükledikten sonra sistem siyah ekranda kalıyor

barispmz

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Elimde MSI R7 370 series var ve driver indirdikten sonra siyah ekrana geçiyor. Çok araştırdım aradım taradım hiçbir şey bulamadım ve bu durum iyice canımı sıkmaya başladı. Yeniden başlattığımda ise Win logosuna geliyor ve yeniden siyah ekrana düşüyor. Lütfen bu konu ile ilgili bana yardımcı olur musunuz?

• i3-2120
  • Gigabyte GA-H61M-D2 B3 rev 1.0
  • Kingston 1x4+1x8 DDR3 RAM.
  • Gametech 550W 80 Plus Bronze.

Zaten ben Windows 10 64 Bit driverını indirdim en güncel sürümünü şöyle bir şey var eski bir sürüm indirirsem ne olur?

AMD en stabil sürücüleri paylaşıyor. VSR veya AMD link kullanmayacaksan Windows driver'ıyla kalmak daha iyi. Daha stabil oluyor çünkü.
Windows Driver'ını dene, sorun varsa VRAM'de sorun vardır, yoksa Driver'da sorun vardır.

AMD en stabil sürücüleri paylaşıyor. VSR veya AMD link kullanmayacaksan Windows driver'ıyla kalmak daha iyi. Daha stabil oluyor çünkü.
Windows Driver'ını dene, sorun varsa VRAM'de sorun vardır, yoksa Driver'da sorun vardır.

Şimdi Win driverı ile deneyeceğim eğer sorun çözülmezse dediğiniz gibidir büyük ihtimalle.

R7 370 o işlemciye deli gibi darboğaz yapıyor o işlemciyle bilgisayarı açman mümkün degil...

Aynı ekran kartını Xeon E5430 ile kullandım. i3 2120'den daha mı iyi ki benim işlemcim çatır çatır çalıştırıyor? i3 benimkinden 5 sene sonra üretilmiş ayrıca...

Merhabalar,
Elimde MSI R7 370 series var ve driver indirdikten sonra siyah ekrana geçiyor. Çok araştırdım aradım taradım hiçbir şey bulamadım ve bu durum iyice canımı sıkmaya başladı. Yeniden başlattığımda ise Win logosuna geliyor ve yeniden siyah ekrana düşüyor. Lütfen bu konu ile ilgili bana yardımcı olur musunuz?

• i3-2120
  • Gigabyte GA-H61M-D2 B3 rev 1.0
  • Kingston 1x4+1x8 DDR3 RAM.
  • Gametech 550W 80 Plus Bronze.
Aynı sorun bende de var. Tam olarak çözümü nedir ?

Geri
Yukarı