R7 370 siyah ekran sorunu

ramazan 3858

Kilopat
Daha fazla  
R7 370 AMD ekran kartına sahibim. Ekran kartını bilgisayara takınca bilgisayar acılıyor ancak Windows'dan sonra siyah ekranda kalıyor. Güvenli modda bilgisayarı başlatıp ekran kartı driverlarını silip tekrar bilgisayarı acıyorum. Bilgisayar acılıyor driverları kurarken tekrar siyah ekranda kalıyor. Ayrıca teknik servise götürdüğümde bilgisayar hiç sorun cıkarmadan orada calışıyor. Ancak evde ekran kartını taktığım bilgisayarı kullanamıyorum. Şu anda onboard ekran kartını kullanıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim R7 370'de böyle olmuştu. Başka bir sorun yaşayan birisine reballing gerekli demişler. Artık reballing yaptıktan sonra ne kadar götürür bilemem. Çorum/Osmancık'ta bu işlerle uğraşan birileri olmadığı için rafa kaldırdım. Sonradanda işlemci bozulunca yeni sisteme geçerim diye yaptırmak için felan uğraşmadım.

Benim R7 370'de böyle olmuştu. Başka bir sorun yaşayan birisine reballing gerekli demişler. Artık reballing yaptıktan sonra ne kadar götürür bilemem. Çorum/Osmancık'ta bu işlerle uğraşan birileri olmadığı için rafa kaldırdım. Sonradanda işlemci bozulunca yeni sisteme geçerim diye yaptırmak için felan uğraşmadım.
Dostum ancak ekran kartı ve bilgisayar bilgisayarcıda sorunsuz çalışıyor.

Aynen ekran cubuk cubuk gelip gitti. Bir haftadır kullanmıyorum ekran kartını. Şu an driverları silip tekrar deneyim dedim. Bilgisayar acılıyor driverları silince. Ancak yüklerken ekran kartı fanı duruyor. Güç mü yetmiyor aceba. 3 yıldır kullanıyordum sorunsuz.

Söylediğin şeylerin aynısı başıma geldi😀

FSP ARN 700W güç kaynağınım var. Sorunun güç yetersizliğinden kaynaklandığını düşünmüyorum.

Senin ekran kartının markası neydi?

Benimki de Sapphire'di 4GB Nitro'ydu. Son olarak ekran kartı gitmeden önce elektrik kesintisi gibi bir sorun oldu mu?

Benimki elektrik kesintisinden sonra oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı