R7 370 fan hızı ayarı

@Silinen üye Dikkat etseydin yaşadığım yer profilimin altında yazıyordu. Ama emin olmak için kırmızıyla işaretledim. Her neyse arkadaşımızın konusunu mahvettiğim için kendi adıma özür diliyorum ve fazla uzatmadan artık muhatabım değilsin.

Eki Görüntüle 179134
Ekran kartını garantiye verin sensörleriniz hatalı.
Oda sıcaklığı 25-26 derece olan bir şehirde kart boşta iken bile olsa fanlar dönmüyorken 28 derece olamaz.

Olabilir benim işlemcim boşta 22 derece görüyordu ve ekran kartım 27 görüyordu tabi sabah 6-7 gibi ölçmüştüm, sensörlerde bir arıza mevcut değil arkadaşın kafasını karıştırmayın lütfen.

Olabilir benim işlemcim boşta 22 derece görüyordu ve ekran kartım 27 görüyordu tabi sabah 6-7 gibi ölçmüştüm, sensörlerde bir arıza mevcut değil arkadaşın kafasını karıştırmayın lütfen.
Bu havalarda o işlemcinin 22 derece olması imkansız.
Kışın kalorifer yandığını varsayarsak kışın da imkansız.

Sabah 6-7 günün en soğuk zamanıdır ve kalorifer yakmamış olabilirim o derecelere ulaştımmı ulaştım uzatmayın isterseniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı