R7 370 nasıldır?

cemalbalcik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ekran karti konusunda bilgili arkadaslarin cogu R7 370 almayin diyorlar, nedenini ogrenebilir miyim? Envanterimde Rust-h1z1-overwatch gibi oyunlar var, R7 370 ve GTX 750TI Twinfrozr arasinda kaldim ama R7 370 cok daha performansli gozukuyor testlerde. I3-6100 islemci de alacagim. Aciklama yapabilecek var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartında bende sipariş verdim. MSI markalı güncel oyunları çok rahat açan bir ekran kartı youtube'de Gta V testinde 49/70'e kadar FPS degişiyordu.

R7 370 gayet güzel bir ekran kartı. Yeni alacağım sistemde bende R7 370 alacağım.

Bazilari r7 370in eski mimarili bi kartin oc hali olarak yaziyorlar ve dx12 gelince performansinin cok dusecegini soyluyorlar

Elinize gecmedi mi daha? Nereden ve ne kadara siparis vermistiniz?

Bazilari r7 370in eski mimarili bi kartin oc hali olarak yaziyorlar ve dx12 gelince performansinin cok dusecegini soyluyorlar

Elinize gecmedi mi daha? Nereden ve ne kadara siparis vermistiniz?
Vatan'dan 559 TL'ye aldım ek olarak dx12 desteklı AMD kullanıcıyım. NVDIA ekran kartlarından daha iyi bana göre her zaman AMD.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı