R7 370 nasıldır?

Kerim AKSOY

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ASUS STRIX-R7370 ekran kartı kullanıyorum.

Bilgisiyarımda belirli oyunlarda online oyunlarda 300 FPS alıyordum. GTA5 oyununu sıkıntısız donmadan oynuyordum.

Ekran kartına bir güncelleme geldi ve gönderdiğim ekran görüntüsü gibi her şeyi kullanıyor gibi bir şeyler çıkıyor ortaya. Bilgisayarı sistem geri yüklemedim gereksiz buluyorum. Yeniden driver güncelledim. Yine olmadı ve şu an 1080p youtube'dan bir video bile açsam takılılarak video gidiyor. Ve bahsettiğim oyunları 9FPS gibi bir şeyle karşılaşıyorum. Lütfen mantıklı cevaplar verin. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleyen: Moderatör:
Cevaplar için sağolunda bilgisiyarım o kadar kötü bir pc değil. Arka planda isterse 15 chrome sekmesi açık olsun veya grafik programlarım açık olduğu zamanda gta 5 oynarken fps asla düşmüyordu bunun arka programlarla açık olmasıyla alakalı değil ekran kartında bir şey var gibi hissediyorum.

Cevaplar için sağolunda bilgisiyarım o kadar kötü bir pc değil. Arka planda isterse 15 chrome sekmesi açık olsun veya grafik programlarım açık olduğu zamanda gta 5 oynarken fps asla düşmüyordu bunun arka programlarla açık olmasıyla alakalı değil ekran kartında bir şey var gibi hissediyorum.
Sıcaklık ölçümü yapabilirmisin ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı