R7 370 Sistem Battlefield 4 Donma Sorunu

Rakarnov

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Sistemimi şöyle direk yazayım: İ5 4460 3.2GHz - Z97 Gaming Pc Mate - MSI R7 370 4GB - 500GB HDD - 8GB Ram.

Sistemim bu ve normalde battlefield 4'ü ultra bile oynayabilmem gerek ki oynuyorum da fakat oyundayken 5-10dk geçmiyor oyun ortasında ekran donuyor ve oyundan da beni atmıyor, sadece donup kalıyor. Sorun nedir sizce ? Çözemedim çok araştırdım. Driverlerim yüklü. Win 8.1 kullanıyorum ama etkinleştirmedim. Punkbasteri de güncelledim ama sorunu çözemedim. Lowda bile oynasam böyle oluyor.

Şöyle de SS'ler aldım oyun içerisindeyken ;

Oyun içerisinde donmadan önce :

1.jpg

Oyun donduktan sonra :

2.jpg

Sistem iyi fakat en çok istediğim para verip aldığım oyunu oynıyamıyorum -_- Yardımlarınızı bekliyorum.

FPS açısından bir sıkıntı çekmiyorsunuz değil mi ?
Başka oyunlarda da yapıyor mu bu olayı veya başka işlemlerde ?

FPS açısından bir sıkıntı çekmiyorsunuz değil mi ?
Başka oyunlarda da yapıyor mu bu olayı veya başka işlemlerde ?
Hayır sadece BF4 te böyle donuyor ve ekran öyle kalıyor ve dediğim gibi ultra açsamda kasma yok gayet iyi herşey diğer oyunlardada ultra açıyorum onlarda hiç atmıyor fpste düşmüyor sadece bf4te donuyor benimde çıkmam gerekiyo.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı