R7 370 yeşil çizgi hatası

600 tl vermektense söylediğiniz daha mantıklı aslında. Alkol olduğu için uçucudur zaten. Herhangi bir sıkıntı olmaz sanırım. Chipseti falan diş fırçasıyla fırçalasam düzelir mi acaba? Bir de ısıtma işlemi yapıyorlarmış sanırım bilmiyorum kafam durdu üzgünüm kart sıfırdan farksız neden böyle oldu anlamıyorum
Isıtma işlemi o masraflı işlem reballing diye geçiyor. Satın aldığım ikinci el kartları alkol ile temizliyorum hiç sorun çıkmadı, zaten tamamen uçucu. 5 litrelik ipa alıp deneyin derim, ucuz zaten.

Isıtma işlemi o masraflı işlem reballing diye geçiyor. Satın aldığım ikinci el kartları alkol ile temizliyorum hiç sorun çıkmadı, zaten tamamen uçucu. 5 litrelik ipa alıp deneyin derim, ucuz zaten.
Fanları söküp alkole yatırıcam komple, değil mi? Yumuşak bir fırçayla da fırçalarım. Nereleri fırçalayayım?

Geri
Yukarı