R7 3700X 2080 Sistem Valorant FPS Düşüklüğü

• Konuyu başlatan smyy3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 398

smyy3

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Valorant oyununda inanılmaz FPS drop oluyor. Nvidia ayarları ve oyun ayarları en performans modunda. Yayıncıların, E-Sporcuların önerdiği ayarlarda. Ben 144 hz monitör kullanıyorum. Oyunda sürekli 136 ve daha altına droplanma oluyor. Oynamaktan soğutuyor. Sistemim RTX 2080 - R7 3800X - 16GB RAM. Sistemdeki her şey güncel. BIOS, Windows, Driverlar, vb.. Afterburner sonuçlarını resim olarak koyuyorum. İstediğiniz testleri yapabilirim yeter ki yardımcı olun, adam gibi oyun oynayamıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 31
Baştaki ayarların hepsini yapmayı dener misin? 2:00'a kadar. Ayarları tekrar düşüğe alarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmazsa, virüs taraması öneririm belki bir sorun vardır.

Baştaki ayarların hepsini yapmayı dener misin? 2:00'a kadar. Ayarları tekrar düşüğe alarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yarın ayarların aynısını yapıp sonuçları göndereceğim

Bilgisayarıma sıksık format atan biriyim. Virüs olma ihtimali yok o konularda çok titizimdir

Son düzenleme:
Bu ayarları yaparsan olur o zaman. Genel olarak Valorant'ın optimizasyonu zaten kötü. CS:GO'da 500FPS alırken, Valorant'ta %50 daha az alıyorum.
bütün ayarları yaptım gene aynı. çoğu yayıncılarda veya sistem testi yapan yotuberlarda en dandik ekran kartıyla 300 fps alıyorlar

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    2,8 MB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı