R7 3800X ve RTX 3060 Ti sistem nasıldır?

25000 civarı bir bütçem var, 26 a ya da sarkabilir, zaman kaybından ve sistemlerden fazla anlamamamdan dolayı hazır sistem almak istiyorum, yeni nesil oyunları 1080 p oynamam yeterli

fiyat aşırı uygun, ekleme yapmam gerekiyor mu acaba ekstra işlemci konusunda vesaire

game garaj bilmediğim bir satıcı güven sorunu olur mu acaba
Yok hocam çok iyi sitedir. Eksa Bilgisayar gibi köklü bir şirketin markası.
fiyat aşırı uygun, ekleme yapmam gerekiyor mu acaba ekstra işlemci konusunda vesaire

Her şey iyi hocam. Bir değişikliğe gerek yok.

Bence hiç oynamayın. Alın birkaç ay içinde sevmediğiniz parça olursa satar üzerine koyar iyisini alırsınız. Oynadıkça yükseliyor fiyatı. Ben olsam Samsung 970 Evo yapardım belki SSD'yi.
Kuşkunuz olmasın hocam. İtopya'dan İncehesap'tan iyidir. Bunu garantili ekran kartı tamirini ücretli yaptıran biri söylüyor :D

Bence hiç oynamayın. Alın birkaç ay içinde sevmediğiniz parça olursa satar üzerine koyar iyisini alırsınız. Oynadıkça yükseliyor fiyatı. Ben olsam Samsung 970 Evo yapardım belki SSD'yi.

Kuşkunuz olmasın hocam. İtopya'dan İncehesap'tan iyidir. Bunu garantili ekran kartı tamirini ücretli yaptıran biri söylüyor :D
Intel Core i5 11600K 3.9 GHz 4.9 GHz 16MB LGA1200P
1
Asus TUF GAMING B560M-E S+V+GL 1200p
1
Palit RTX3060Ti DUAL 8GB 256Bit GDDR6(LHR)
1
GSkill RipjawsV 16GB (2*8GB) 4000MHz CL18 4000C18D16GVK
Samsung 970 EVOPLUS 500GB 3500/3200 SSD m.2 NVMe SSD
1
×Cooler Master ML120L V2 RGB Sıvı Soğutma
1
GameGaraj Aquarius-Mesh 650W 80+ Bronz RGB Mid. Tower Kasa
1
×TP-Link TL-WN722N 150Mbps Wi-Fi Lite-N USB Adaptör
1

yine yerimde duramadım ekledim bişiler

Geri