R7 4800H + 1660 Ti Max-Q vs i7 10870H + 1660Ti

Bütçe
10000

Enespınar

Hectopat
Daha fazla  
Kardesim 10870h havada karada alır ayrıca ısınma sorunu yoktur. ASUS TUF Gaming önermem konularıma bakabilirsin, HP de fırındır. Sana tavsiyem 10.000 TL'ye biraz daha ekleyip Monster 2060 serisinden almak. Monster Abra'ya çok yönelme Tulpar gayet iyi bir seri, asıl tavsiyem önerim ise Acer Nitro serisi bir PC alman soğutma konusunda daha başarılı olduğunu duymuştum.

Kardesim 10870h havada karada alır ayrıca ısınma sorunu yoktur. ASUS TUF Gaming önermem konularıma bakabilirsin, HP de fırındır. Sana tavsiyem 10.000 TL'ye biraz daha ekleyip Monster 2060 serisinden almak. Monster Abra'ya çok yönelme Tulpar gayet iyi bir seri, asıl tavsiyem önerim ise Acer Nitro serisi bir PC alman soğutma konusunda daha başarılı olduğunu duymuştum.

Intel daha çok ısınıyor yalnız yanlış bilgi vermeyin.

Yukardaki yorumla çelişiyor gerçekten hangi model daha iyi olur çok kararsız kaldım.Monster'a bulaşmak istemiyorum asusun ise intel kullandığı tuf modellerinde ısınma sorununu çözdüğünü duydum.HP'ye fırın diyen ilk gördüğüm sizsiniz, attığım model için 70'lerin üstüne çıkmıyor diye bir arkadaş demişti.Acaba aydınlatabilir misiniz?

Yukarıdaki yorumla çelişiyor gerçekten hangi model daha iyi olur çok kararsız kaldım. Monster'a bulaşmak istemiyorum ASUS'un ise Intel kullandığı TUF modellerinde ısınma sorununu çözdüğünü duydum. HP'ye fırın diyen ilk gördüğüm sizsiniz, attığım model için 70'lerin üstüne çıkmıyor diye bir arkadaş demişti. Acaba aydınlatabilir misiniz?

Konularıma bakabilirsin ASUS konusunda HP ısınma problemini çözdü diyorsunuz doğru olabilir yeni nesil laptopları kullanmadım henüz ayrıca Monster Tulpar 2060 serisi laptoplar çok üst seviye bir soğutmaya sahip bizzat arkadasımla test ettik

Yeni konular

Geri
Yukarı