R7 4800H vs i5 10300H sistem

Bütçe
9500 lira maksimum

32GB'a kadar yükseltilebilir gözüküyor burada. Çok bakamıyorum mobilde olduğum için.
https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad/IdeaPad_Gaming_3_15ARH05?M=82EY00CHTX buradan baktığımda max 16GB olarak anladım eğer yanlış değilse.
Şunu da belirtiyim Lenovo Ideapad ile bahsettiğin oyunları da rahat oynarsın.
Evet kesinlikle çok rahat oynatacaktır.

https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad/IdeaPad_Gaming_3_15ARH05?M=82EY00CHTX buradan baktığımda max 16GB olarak anladım eğer yanlış değilse.

Evet kesinlikle çok rahat oynatacaktır.
@Radeon RX 5500M hocam psref sekmeleri satışa çıkacak modelleri ve özellikleri gösteriyordu değil mi? Oradaki "up to ..." kısmı piyasa çıkacağı RAM opsiyonlarının üst sınırı, anakartın değil diye biliyorum. Aydınlatırsınız.
@Dark Lord of the Sith hocam siz de biliyorsanız paylaşabilir misiniz bilginizi?

Son düzenleme:
@Radeon RX 5500M hocam psref sekmeleri satışa çıkacak modelleri ve özellikleri gösteriyordu değil mi? Oradaki "up to ..." kısmı piyasa çıkacağı RAM opsiyonlarının üst sınırı, anakartın değil diye biliyorum. Aydınlatırsınız.
@Dark Lord of the Sith hocam siz de biliyorsanız paylaşabilir misiniz bilginizi?
Psref sekmesi sizin dediğiniz gibi diye biliyorum ben de, Legion 5'te Max 16GB yazıyor ancak 64GB kullanılabiliyor.

@Radeon RX 5500M hocam psref sekmeleri satışa çıkacak modelleri ve özellikleri gösteriyordu değil mi? Oradaki "up to..." kısmı piyasa çıkacağı RAM opsiyonlarının üst sınırı, anakartın değil diye biliyorum. Aydınlatırsınız.

2400MHz 64, 16 GB 3200MHz diye biliyorum hocam. Ama yanlışta olabilir.

Hocam bunlar içi açılıp konfigüre ediliyor diye biliyorum. Yani sıfır değil factory sealı yırtık olabilir iyi araştırmak lazım. Konfigüre olduğunu çoğu yazmıyor ancak yazan dürüst satıcılar var özellikler bölümüne.

Kalabalık etmemek için etiketliyorum hocam. @Ersin Erkal Lenovo Psref sekmesinde o paylaştığınız ürünü arattığımda çıkan sonucu ekledim. Mobildeyim hatam olabilir, siz de bakarsanız daha kesin olur. Bir de başka bir konfigüre ürünün açıklamasını atıyorum. Son birkaç cümleye bakmanız yeterli.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210405_235642.jpg
    Screenshot_20210405_235642.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20210406_000632.jpg
    Screenshot_20210406_000632.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Hepsiburada'nın içi açılmış Laptop'u fabrika çıkışlı diye satacağını pek zannetmiyorum. Söylediğin durumla alakalı bir konu veya şikayet var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı