R7 5700X için 4070 vs 4070 Super

Maalesef hocam ya kasaya o kadar bütçe ayıramam.

VENTO VG07F ARGB Siyah Mid Tower ATX FSP Hydro K PRO Gen5 750W 80+ Bronze Gaming Kasa ben böyle bir kasa bulmuştum nasıl sizce.

Hocam bu kasa güzelmiş acaba içine 3 fanlı bir ekran kartı sığar mı ya da şu ekran kartı 4070 super bu ekran kartı sığar mı bir de PSU aslında maksimum 2 k ya atarsanız alabilirim bu attıgınız vatandaki kasa ile PSU'yu.

Alınır içindeki PSU iyi evinizde çok elektrik kesilmiyorsa alınır mesela benim evimde çok kesiliyor ben tam koruma aldım siz buradan bakıp alırsınız.https://www.youtube.com/watch?v=X1XF-EQI3LA&t=8s koruma türleri adındaki başlıkta bütün korumalar var.

VENTO VG07F ARGB Siyah Mid Tower ATX FSP Hydro K PRO Gen5 750W 80+ Bronze Gaming Kasa ben böyle bir kasa bulmuştum nasıl sizce.

Hocam bu kasa güzelmiş acaba içine 3 fanlı bir ekran kartı sığar mı ya da şu ekran kartı 4070 super bu ekran kartı sığar mı bir de PSU aslında maksimum 2 k ya atarsanız alabilirim bu attıgınız vatandaki kasa ile PSU'yu.

Dostum kasa kötü, soğutması rezalet.

Alınır içindeki PSU iyi evinizde çok elektrik kesilmiyorsa alınır mesela benim evimde çok kesiliyor ben tam koruma aldım siz buradan bakıp alırsınız.https://www.youtube.com/watch?v=X1XF-EQI3LA&t=8s koruma türleri adındaki başlıkta bütün korumalar var.

Hocam o zaman ben bu attıgım kasayı satın alıp işin içinden çıkayım VENTO VG07F ARGB Siyah Mid Tower ATX FSP Hydro K PRO Gen5 750W 80+ Bronze Gaming Kasa bunu alacağım sonrasında 4070 super bunu alacağım bir sıkıntı olmaz değil mi işlemcimi tkerardan hatırlatayım Ryzen 7 5700X anakartım MSI B450M Pro VDH Max

MSI MAG PANO M100R PZ 1x Type-C mATX BEYAZ GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da kasa bu COUGAR VTE X2 750 750W 80PLUS BRONZE GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da PSU olarak da bunu öneririm PSU tam koruma hiçbir sıkıntı yaratmaz.

Dostum kasa kötü, soğutması rezalet.

Nasıl yani hocam o zaman siz bana toplam 6K olsun hadi 6K ya kasa ve PSU atar mısınız? Rica etsem

Nasıl yani hocam o zaman siz bana toplam 6K olsun hadi 6K ya kasa ve PSU atar mısınız? Rica etsem.

COUGAR VTE X2 750 750W 80PLUS BRONZE GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da PSU bu 3K MSI MAG PANO M100R PZ 1x Type-C mATX BEYAZ GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da kasa bu 3.7 k bence değer 0.7 klık farka.

Tamam o zaman en son attıgınız beyaz kasa ve Cougar vte X2 750W PSU'yu alacağım sağ olun.

Biz yine de bir bakalım ekran kartı sığar mı anakart uyumlu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı