R7 5700X için hangi ekran kartı alınmalı?

• Konuyu başlatan xefe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 47
  • Görüntüleme 9B
Çünkü daha iyi.
bütçeniz 18k benim önerim 11k ya bunu XFX Speedster SWFT 319 AMD Radeon RX 6800 Core RX-68XLAQFD9 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com alıp 2k çözünürlükte bir monitör almanız rtx çok çok çok daha iyi olduğu için değil o fiyat farkı nvidia nın fiyat politikasından öyle

Evet besler ama darboğaz olur mu? Ne darboğazı hocam görende sanacak i3 10100F'ten bahsediyoruz.
kardeşim dediğimi anlamadın ben beslemez demiyorum besler ama böyle ekran kartları güçlü olduğu için düşük çözünürlüklerde darboğaz yiyor istersen araştırabilirsin

Bütçeniz 18k benim önerim 11k ya bunu XFX Speedster SWFT 319 AMD Radeon RX 6800 Core RX-68XLAQFD9 16GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com alıp 2K çözünürlükte bir monitör almanız RTX çok çok çok daha iyi olduğu için değil o fiyat farkı NVIDIA'nın fiyat politikasından öyle.

Kardeşim dediğimi anlamadın ben beslemez demiyorum besler ama böyle ekran kartları güçlü olduğu için düşük çözünürlüklerde darboğaz yiyor istersen araştırabilirsin.

5700X 2K çözünürlükte 6900XT besleyebiliyor.

Biraz darboğaz olur. Yerine 6800XT almak daha iyi olur. Ama neden 2K monitör tercih etmiyorsunuz?
çünkü 2k monitörler pahalı veya istediğim özellikleri yok bide 2k fps düşürüyor diye biliyorum ekran kalitesi yüksek olduğu için doğru mu?

Biraz darboğaz olur. Yerine 6800XT almak daha iyi olur. Ama neden 2K monitör tercih etmiyorsunuz?
peki işlemciyi ryzen 5 7600x yapsak yine aynı mı olur?

aslında soru basit hangi ekran kartı alınmalı ryzen7 5700x için 1080p o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı