R7 5700X için X570 anakart önerisi

Damages

Centipat
Daha fazla  
Bu anakartin üstüne R7 5700X takılacak. Uyumlu olur mu veyahut başka bir anakart önerir misiniz?

Screenshot_2022-05-24-01-09-33-575_com.android.chrome.jpg

Farklı seçenekleri ve fiyatları göremiyoruz.

Fakat o anakartın soğutması iyi. Sahip olduğu diğer özellikler size yetiyorsa tercih edilebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

.
İkisi de işini görür ama ben A-pro'yu öneririm çift ssd slotu olduğu için. Kendim r9 5900x ile kullanıyorum. Kasa olarak gamegarajdan dlx21 alabiliyosan onu almanı tavsiye ederim. Ramleri 4000mhz yapmak için o kadar para ödemene gerek yok 3600mhz en idealidir. Sonrasında infinity fabric bölünebiliyor, ekstra para ödemiş olursun boşuna. Olmadı o.c yaparsın zaten.

.
İkisi de işini görür ama ben A-pro'yu öneririm çift ssd slotu olduğu için. Kendim r9 5900x ile kullanıyorum. Kasa olarak gamegarajdan dlx21 alabiliyosan onu almanı tavsiye ederim. Ramleri 4000mhz yapmak için o kadar para ödemene gerek yok 3600mhz en idealidir. Sonrasında infinity fabric bölünebiliyor, ekstra para ödemiş olursun boşuna. Olmadı o.c yaparsın zaten.
Hocam hazır sistem seçeneklerinde b550m a pro var ,m olmasi neyi değiştirir bu arada ram seçeneklerinde 3200mhz var.

Hocam hazır sistem seçeneklerinde b550m a pro var ,m olmasi neyi değiştirir bu arada ram seçeneklerinde 3200mhz var.
3200 değil, 3600 alın ram'i. Size önerdiğim anakartları da şu listeye önerdim. B550m pro kalitesiz bir anakarttır. Şu listede A-pro'nun altına inmenize gerek yok ama çok üstüne de çıkmayın mümkünse.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-13-13-09-40-497_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-05-13-13-09-40-497_com.google.android.youtube.jpg
    162,5 KB · Görüntüleme: 40
Farklı seçenekleri ve fiyatları göremiyoruz.

Fakat o anakartın soğutması iyi. Sahip olduğu diğer özellikler size yetiyorsa tercih edilebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben ssd den çekiniyorum biraz ısınır mı bilemiyorum.Bu markayı daha önce duymamıştım

Ben ssd den çekiniyorum biraz ısınır mı bilemiyorum.Bu markayı daha önce duymamıştım
Sistemin linkini atarsanız sizin için ayarlayıp geri dönüş yapabiliriz.

P5 PLUS kaliteli bir SSD'dir, sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum. Fakat soğutma bloğu olsa daha iyi olurdu, evet.

Linkini atabilir misiniz biz de kontrol edelim? Fiyat değişimleri vs. görmeden tam söyleyemiyoruz mantıklı mı değil mi diye.
Aquarius 5A-3060/Ti - Game Garaj ürün bu hocam
Sistemin linkini atarsanız sizin için ayarlayıp geri dönüş yapabiliriz.

P5 PLUS kaliteli bir SSD'dir, sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum. Fakat soğutma bloğu olsa daha iyi olurdu, evet.
Anakartin soğutması var galiba o yetmez mi?

Aquarius 5A-3060/Ti - Game Garaj ürün bu hocam

Anakartin soğutması var galiba o yetmez mi?
Sistemi şöyle yaparsanız anakart hariç iyi oluyor :
1653403080860.png

Orada gösterilen anakartların hiç biri bence mantıklı değil. İmkanınız varsa anakartı dışarıdan alıp kendi imkanlarınızla monteleyin ve sistemle beraber geleni satın.

Yeni konular

Geri
Yukarı