Çözüldü R7 5700X RX 6750XT Sistem İçin 550W PSU Yeterli midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
1680041339483.png

Bu sistem de PSU sorun yaratır mı? CPU 65W falan diyor, + olarak siparişi verildi bile :(

Çözüm
Yeterli.

3080 4K farkla alabiliyorsun yazmayı unutmuşum.
Dostum
1680044275139.png

Anlatamıyorum heralde derdimi, tek 1 sepete ekle ile satın alınması gerek, CPU biraz yük verdik GPU kısarak, HOR Kullanılacağı için terk edilmiş hurdacı arabası gibi sıvı soğutma ve iyi parçaları kullanmak zorunda kaldık, Monitör olarak da 2K almayı tercih ettik. + Olarak kendisi dedi kanka hangisi iyi parası önemli değil + Kanka içlerinden RX 6750XT iyi - Tamam onu al.

Lütfen darlama.

Eğer izin verilse, uygun görülse bende bilirim burada form açıp tek tek Hepsiburada, Amazon falan tek tek dizip elim ile monte edip çalıştırmayı.

Dostum
Eki Görüntüle 1718616

Anlatamıyorum heralde derdimi, tek 1 sepete ekle ile satın alınması gerek, CPU biraz yük verdik GPU kısarak, HOR Kullanılacağı için terk edilmiş hurdacı arabası gibi sıvı soğutma ve iyi parçaları kullanmak zorunda kaldık, Monitör olarak da 2K almayı tercih ettik. + Olarak kendisi dedi kanka hangisi iyi parası önemli değil + Kanka içlerinden RX 6750XT iyi - Tamam onu al.

Lütfen darlama.

Eğer izin verilse, uygun görülse bende bilirim burada form açıp tek tek Hepsiburada, Amazon falan tek tek dizip elim ile monte edip çalıştırmayı.
Darlanacak bişey yok 37.5K'yı çöp ediyorsunuz uyardım ben güle güle kullan.

Tek bir site üstünden göz kararıyla topladım çok rahat 30 bine çekecek şekilde toplarım normalde, ayrıca RAM 32 GB ve PSU 750W SSD hızı iki kat fazla ve DDR5 sistem ve parçaların hepside kaliteli.
IMG_5542.jpeg
IMG_5543.jpeg
IMG_5544.jpeg

Tek bir site üstünden göz kararıyla topladım çok rahat 30 bine çekecek şekilde toplarım normalde, ayrıca RAM 32 GB ve PSU 750W SSD hızı iki kat fazla ve DDR5 sistem ve parçaların hepside kaliteli.
Eki Görüntüle 1718619Eki Görüntüle 1718620Eki Görüntüle 1718621
Dostum Hazır sistem, Tek 1 tuşla ekle al diyor, Mediamarkt dan laptop alır gibi. Yapmayın :D

Eki Görüntüle 1718619Eki Görüntüle 1718620Eki Görüntüle 1718621
+ Monitör yok zaten ki olsa bile lütfen "Konu kilit."

O zaman hayırlı olsun yapacak bişey yok 😂
Teşekkürler Gamebooster fan, stok fan falan bilerek aldırmadım o PC yi 7-8 sene macun değiştirilmeden tozu alınmadan parkenin üzerinde kalacak ona göre parçalar seçtim. Kendisi zaten öyle gidip GOW Ultra 8K RTX yapmayacak yani :D LoL, Valorant tarzı oyun oynayan insan birde arada biz ile Forza 5 tarzı gibi gibi.

Geri
Yukarı