Çözüldü R7 5700X RX 6750XT Sistem İçin 550W PSU Yeterli midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
1680041339483.png

Bu sistem de PSU sorun yaratır mı? CPU 65W falan diyor, + olarak siparişi verildi bile :(

Çözüm
Yeterli.

Keşke 650 seçseydiniz, inşallah yeterli olur. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Allah'ı içeren bir durum yok. Veriler dahilinde bakarsanız yeterli.

Sistem çok pahalı.
Kendisi dedi, kanka en pahalısını yap diye, bende iyi ufak F/P denedim bu çıktı ortaya.

Sistem çok pahalı iade edin.
Dostum Monitör den pahalı yalnız 22K falan yoksa. Ayrıca GPU CPU Bakmayın diğer KASA falan iyisinden seçtik, eleman temizlik konusunda takıntıSIZ da. Uzun süre tozlu tozlu götürücek cinsten.
+ Olarak babası EYT li olduğundan en iyisini yap gitsin parasını vericem dedi, ben de pazartesi G29 set alacağım inşallah.

Kendisi dedi, kanka en pahalısını yap diye, bende iyi ufak F/P denedim bu çıktı ortaya.

Dostum Monitör den pahalı yalnız 22K falan yoksa. Ayrıca GPU CPU Bakmayın diğer KASA falan iyisinden seçtik, eleman temizlik konusunda takıntıSIZ da. Uzun süre tozlu tozlu götürücek cinsten.
+ Olarak babası EYT li olduğundan en iyisini yap gitsin parasını vericem dedi, ben de pazartesi G29 set alacağım inşallah.
3080ti sistem + monitör dizeriz o paraya. Sen bilirsin dostum.

3080ti sistem + monitör dizeriz o paraya. Sen bilirsin dostum.
Hmm. Link atabilir misin?

Günümüzün oyunları CPU dayandığı için, Warzone 2 falan tarzı işlemciye biraz yük verdik. Ve arada ufak ufak video renderi alacak, 5Dakikalık falan düşük süreli.

Geri
Yukarı