R7 5700X Soğutma Önerisi

steelG

Femtopat
Daha fazla  
Overclock yapacağım Ryzen 7 5700X için soğutucu arıyorum. Sıvı soğutma da olabilir. Hangisi yeterli olacaksa onu alacağım. RGB gibi şeylerin benim için hiçbir önemi yok. Overclock yaparken yeterince soğutacak olması benim için yeterli. Ve tabii ki fiyatının mümkün olduğunca en uygun olması.

OC yapacaksanız 360mm AiO veya Noctua D15 soğutucuları olabilir sadece cbp PBO açacaksanız 240 yeterli olur AiO olarak Arctic ve SilverStone bakabilirsiniz.

OC yapacaksanız 360mm AiO veya Noctua D15 soğutucuları olabilir sadece cbp PBO açacaksanız 240 yeterli olur AiO olarak Arctic ve SilverStone bakabilirsiniz.

Sadece Max frekans hızına ulaşmak için Windows güç planını değiştireceğim yani CPB oluyor sanırım. Arctic Freezer 34 e-Sports Duo bu soğutucu işimi görür mü? Genel olarak Valorant oynuyorum. Ayarlar en düşük ve diğer oynadığım oyunları da hep maksimum performansı almak için 1920x1080 ve en düşük ayarlarda oynuyorum.

Sadece Max frekans hızına ulaşmak için Windows güç planını değiştireceğim yani CPB oluyor sanırım. Arctic Freezer 34 e-sports Duo bu soğutucu işimi görür mü? Genel olarak Valorant oynuyorum. Ayarlar en düşük ve diğer oynadığım oyunları da hep maksimum performansı almak için 1920x1080 ve en düşük ayarlarda oynuyorum.

Valorant zaten zorlamaz render falan yapmayacaksınız işinizi görür diye düşünüyorum ama 750 800 vermişken 1000 verip fuma alırsanız çok daha serin çalışır ama Arctic de işinizi çözer.
Sadece Max frekans hızına ulaşmak için Windows güç planını değiştireceğim yani CPB oluyor sanırım. Arctic Freezer 34 e-sports Duo bu soğutucu işimi görür mü? Genel olarak Valorant oynuyorum. Ayarlar en düşük ve diğer oynadığım oyunları da hep maksimum performansı almak için 1920x1080 ve en düşük ayarlarda oynuyorum.

Onun yerine BIOS üzerinden cbp PBO açmak çok daha performanslı ve dengeli olur zor bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı