R7 5700X ve RTX 2060'lı sistemde açık dünya oyunlarında stuttering oluyor

Sizce Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming alınır mı?
Şunu fark ettim ekran kartını ful %100 kullanan bazı oyunlar var onlarda takılma olmuyor.
1 senedir uğraşıyorum çözersem 1 tepsi antep baklavası dağıtcam :D

Aynı sorundan müzdaribim hocam. Sistemde RAM'ler hariç bütün parçaları değiştirdim yine de düzelmedi. Benim sorunum RAM gibi duruyor ancak sizinki ekran kartı olabilir. Her parça yapabiliyor bu illeti maalesef. O kadar lanet bir sorun ki sana şu donanım sorunlu diye de demiyor. Mavi ekran yesen veya bir hata falan alsan anlayacaksın da işte... O yüzden sorun çözülürse lütfen etiketleyerek bildirirseniz sevinirim. Videodaki sorunun tıpatıp aynısı bende var.

SSD yeni değiştim RAM'lar yeni her şey yeni değiştim çözüme ulaşamadım. Ekran kartı olduğuna eminim ama ekran kartları cidden üzecek kadar pahalı. Tabii elimden gelen yardımı size de yaparım şu takılmalar çözersem. GPU kullanımı ne zaman oynarsa o zaman drop yiyorum keşke arkadasımı dinleseydim bu kart giriş seviyesi alma demişti.

SSD yeni değiştim RAM'lar yeni her şey yeni değiştim çözüme ulaşamadım. Ekran kartı olduğuna eminim ama ekran kartları cidden üzecek kadar pahalı. Tabii elimden gelen yardımı size de yaparım şu takılmalar çözersem. GPU kullanımı ne zaman oynarsa o zaman drop yiyorum keşke arkadasımı dinleseydim bu kart giriş seviyesi alma demişti.

Bende de bir ara benze sorun vardı format attıktan sonra chipset ve sürücüleri kurmuştum düzelmişti bir chipsetleri filan DDU ile kaldırıp tekrar dener misiniz?

Geri
Yukarı