R7 5800 için B550 mi X570 mi alınmalı?

Piyasada başarılı B550'ler var. X570 için bir gereklilik bulunmuyor. Fiyat-performans olarak B550 Mortar tüm ihtiyacınızı karşılar.

Piyasada başarılı B550'ler var. X570 için bir gereklilik bulunmuyor. Fiyat-performans olarak B550 Mortar tüm ihtiyacınızı karşılar.

Hocam anakart Micro ATX benim kullanacağım kasa biraz büyük içeride çok küçük kalmaz mı NZXT H510 Elite.

Hocam MSI MPG B550 Gaming Plus veya MSI MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi olamaz mı?

Hocam yurt dışında yaşıyorum o yüzden ne desem uymayacak ama Ryzen 7 5800X ve RTX 3070 Ti için üzmeyecek ve uzun yıllar gidecek bir anakart istiyorum.

B550-A Pro, B550 Gaming Plus, B550 Tomahawk, uyguna gelirse TUF B550 Pro, X570S Tomahawk olabilir.

Yine de dolar cinsinden ise butce belirtmekte fayda var.

Hocam anakart Micro ATX benim kullanacağım kasa biraz büyük içeride çok küçük kalmaz mı NZXT H510 Elite.

Kasa konusunda bir bilgi vermemişsiniz. Onu bilemedim tabii. Gaming Edge Wi-Fi en kaliteli B550 modellerinden birisi. Gaming Plus önermiyorum. Zira B550-A Pro ile aynı.

Gaming

Gaming Edge Wi-Fi iyi anakarttır. B550 Gaming Plus, B550-A Pro'nun boyanmış hali.

Kasayı değiştirin hava akışı iyi değil. O tarz kasaları seviyorsanız bunu alın. Önü mesh.

B550-A Pro, B550 Gaming Plus, B550 Tomahawk, uyguna gelirse TUF B550 Pro, X570S Tomahawk olabilir.

Yine de dolar cinsinden ise butce belirtmekte fayda var.
pekala teşekkür ederim cevabın için.

Kasa konusunda bir bilgi vermemişsiniz. Onu bilemedim tabii. Gaming Edge Wi-Fi en kaliteli B550 modellerinden birisi. Gaming Plus önermiyorum. Zira B550-A Pro ile aynı.

Hocam o zaman Gaming Edge Wi-Fi'yi alıyorum.

Gaming.

Gaming Edge Wi-Fi iyi anakarttır. B550 Gaming Plus, B550-A Pro'nun boyanmış hali.

Kasayı değiştirin hava akışı iyi değil. O tarz kasaları seviyorsanız bunu alın. Önü mesh.

Hocam birkaç kullanan arkadaşım var ve hava konusunda iyi diyorlar zira sıvı soğutma kullanacağım için fazla bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum ama uyarın için teşekkür ederim dikkate alacağım.

pekala teşekkür ederim cevabın için.

Hocam o zaman Gaming Edge Wi-Fi'yi alıyorum.

Hocam birkaç kullanan arkadaşım var ve hava konusunda iyi diyorlar zira sıvı soğutma kullanacağım için fazla bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum ama uyarın için teşekkür ederim dikkate alacağım.
Rica ederim. B550 Gaming Edge Wi-Fi kullanıyorum bende çok iyi anakart ama aynı anakartın X570'i daha ucuz şuan.

Rica ederim. B550 Gaming Edge Wi-Fi kullanıyorum bende çok iyi anakart ama aynı anakartın X570'i daha ucuz şu an.

Hocam ülke değişik olduğu için burası içim aynı şeyi söyleyemem İsveç'te yaşıyorum ve B550 Gaming Edge Wi-Fi 1800 küsur iken X570 Gaming Edge Wi-Fi 3000 küsur yani B550 alacağım nasip olur ise ilgilendiğin için çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

X570 Gaming Edge de isinan bir anakart, yuksek seviye bir islemci ile kullanilmaz yani.

Geri
Yukarı