R7 5800H laptopta FIFA 23 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

fatihi1954

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB
Ekran kartı
3060 95W
İşlemci
Ryzen 7 5800H
Ryzen 7 5800H.
3060 95W 6 GB.
1x16 GB RAM.

Bir Acer Nitro laptopum var. Sistemim hayli hayli yetmesine, tüm driverların güncel olmasına rağmen oyunu çıktığı ilk hafta aldım daha zevk alarak oynayamadım. Drop kasma, ekranda garip bir hata böyle sağ üst alt sol alt üst kısımlar otomatik hafif karanlık olup duruyor. Pencere moduna veya çözünürlük düşürünce o dediğim sorun olmuyor. Vereceğiniz bir tavsiye var mı? Çok canımı sıkıyor oyuna o kadar para verdim parayı geçtim zevk alamıyorum.

1-Laptopun Güç tüketimini yüksek performansa almak.
2-WIN+R basıp 'msconfig' yazın önyükleme gelişmiş seçenekler işlemcinin en yüksek çekirdek sayısını seçip yeniden başlatın.
3-Eğer monitör HDR destekliyorsa ayarlardan kapatın karanlığa o sebep olabilir.

Ryzen 7 5800H.
3060 95W 6 GB.
1x16 GB RAM.

Bir Acer Nitro laptopum var. Sistemim hayli hayli yetmesine, tüm driverların güncel olmasına rağmen oyunu çıktığı ilk hafta aldım daha zevk alarak oynayamadım. Drop kasma, ekranda garip bir hata böyle sağ üst alt sol alt üst kısımlar otomatik hafif karanlık olup duruyor. Pencere moduna veya çözünürlük düşürünce o dediğim sorun olmuyor. Vereceğiniz bir tavsiye var mı? Çok canımı sıkıyor oyuna o kadar para verdim parayı geçtim zevk alamıyorum.
Ayrıca FIFA 23 baya bug dolu bir oyun sorun oyundan da kaynaklanıyor olabilir.

Normalde bu düzeyde bir bilgisayarın bu oyunu oynatması gerekir. Ben olsam DDU ile ekran kartı sürücümü kaldırıp en son yayınlanan WHQL ekran kartı sürücüsünü yeniden kurar denerdim.

Geri
Yukarı