R7 5800H sistemde ETS 2 de FPS düşmesi oluyor

• Konuyu başlatan 662022
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 720
İşletim sistemi
Windows 11

662022

Picopat
Kek günü
RAM
2x8 3200 MHz
Ekran kartı
RTX 3060M
İşlemci
R7 5800H
Herkese iyi sosyaller. Artık şu konuda yardımcı olun. Oyun önceden daha kötüydü. Burada birkaç arkadaşın tavsiyesi ile bir süre oyun çok iyi oldu. En son ölçeklemeyi yüzde 400 yaptım çözünürlük 1080p grafikler en yüksek. Yüzde 100 GPU kullanımı ile gayet iyiydi. Fakat son zamanlarda yine eski haline döndü. Kullanım hiç düşmeden drop yiyorum. Bir anda 100 FPS'den 95'e düşüyor ve durup dururken bu sık bir şekilde oluyor. Bilen arkadaşlar görüp yardımcı olursa çok sevinirim.

Ayrıca ATS dede bu sorun oluyor. Eskiden sadece ETS 2 de bu sorun olurken şimdi ATS dede oluyor. Yani bu oyunlar mı sıkıntılı yoksa PC'de mi sorun var.

Son düzenleme:
Hocam vulkan oldu şu anda 70 FPS aliyorum FPS düştü normalde 120 filandi normal mi önbelleği yazana kadar

Ekran kartını yüzde 100 kullanımdan yüzde 70 e düştü

Biraz gözlemleyin hocam. Memnun kalmazsanız .dll'leri silmeniz yeterli olur DX'e dönmek için. Muhtemelen önbellekten.

Biraz gözlemleyin hocam. Memnun kalmazsanız .dll'leri silmeniz yeterli olur DX'e dönmek için. Muhtemelen önbellekten.

Yarım saat gözlemledim başta kasiyordu çıkarttım geri koydum kasma geçti fakat drop vardı FPS çok düştü geri sildim hocam bu da ise yaramadı.

Başka çözüm önerisi olan varmıdır

Geri
Yukarı