R7 5800X 360 mm sıvı soğutma ayarları nasıl olmalı?

malesef bu şekilde yanıt alıyorum seri numarası istiyor
CHK kodu aşağıdaki resimdeki yerde mevcut olabilir. Pompada problem yoksa fan eğrisi oluşturup kullanmayı deneyebilirsin.

Dosya Ekleri

• MSI ML CHK No.png
    MSI ML CHK No.png
    309,4 KB · Görüntüleme: 17
MSI MAG CORELIQUID 360R İşlemci Soğutucu Fan MSI ürünü burdan almıştım fakat kendileri servise yönlendirirler diye tahmin ediyorum. şuanda dc ve tarayıcı açık haldeyken işlemci bu şekilde Eki Görüntüle 1409128
Sıcaklıklar normal değil. Ürünü satıcıya gönderip zaman kaybetmeyin. Onlarda servise (Servis point) göndericek. Siz kendiniz servise gönderip iade/değişim raporu alın. Daha sonra satıcınızla iletişime geçip iade/değişim talep edin. Ürün stokta yok görünüyor siz yinede satıcıyı arayıp görüşün. Para iadesi alırsınız muhtemelen.

Anladım. Ben yinede sıvı soğutmanızdan şüpheleniyorum. Sıcaklıkların ekran görüntüsünü alın servise gönderin. 2-3 güne kalmaz iade/değişim raporu verir. Ürünü nereden almıştınız? Satıcınızla görüşüp değişim isteyin.
şimdi firma ile konuştum msi iade raporu verir ise fatura tutarı kadar iade alabilirmişiz ama şimdi benim aldığım paraya sıvı soğutma kalmadı mağdur olucaz anlaşılan bakalım msi ne diyecek
CHK kodu aşağıdaki resimdeki yerde mevcut olabilir.
seri numarası yazan yeri ne şekilde doldurmam gerekiyor ss atarmısınız

Eki Görüntüle 1409144
bu bölüm de seri numarası istiyor chk kodunu nasıl yazmam gerekiyor tam olarak nasıl dolduracağımı anlamadım boşluğu
Seri numarasını yazın devam edin. Chk kodu istiyordu diye hatırlıyorum 1-2 aşamalıydı çünkü bu işlem. Chk kodu istemeyebilir isterse radyatörün üzerinden bakacaksınız o sebeple söyledim.

Seri numarasını yazın devam edin. Chk kodu istiyordu diye hatırlıyorum 1-2 aşamalıydı çünkü bu işlem. Chk kodu istemeyebilir isterse radyatörün üzerinden bakacaksınız o sebeple söyledim.
anladım seri numarasını yazdıktan sonra malesef takas'a uygun değildir yazısı alıyorum

anladım seri numarasını yazdıktan sonra malesef takas'a uygun değildir yazısı alıyorum
Sizin ki yeni üretilen 360r modellerinden olabilir. Sıvı soğutmanızı servise gönderin onlarda bi incelesin. Amd wraith prism soğutucu alın ikinci el 200 liraya bulunuyor. Sıvı soğutmanın akıbeti belli olana kadar sizi idare edicektir. Sıvı soğutma işini çözünce onuda yedek olarak saklarsınız.

Sizin ki yeni üretilen 360r modellerinden olabilir. Sıvı soğutmanızı servise gönderin onlarda bi incelesin. Amd wraith prism soğutucu alın ikinci el 200 liraya bulunuyor. Sıvı soğutmanın akıbeti belli olana kadar sizi idare edicektir. Sıvı soğutma işini çözünce onuda yedek olarak saklarsınız.
elimde stok işlemci soğutucusu mevcut ilgine çok teşekkür ederim aydınlatmış oldun beni çok sağol dediğin gibi deniyeceğim
Ryzen Master'dan ECO moda almayı denemeni öneririm.
nasıl yapacağımıda tarif edermisin menüden bulamadım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı