R7 5800X için stok fanı Wraith Stealth yeterli olur mu?

Hocam Mugen 5 soğutucu iyi midir? Ben R5 3600 kullanıyorum da kaç derece düşürür?( Voltaj stok halde değiştirmedim)

Mugen 5 güçlü bir soğutucu, overclock yapabilirsiniz.

Anakartınız da iyiyse tabii.

"Kaç derece düşürür" demek biraz hatalı bir söylem, kasanız da bu konuda büyük etken.

Ama stabil değerlere getireceğini söylemek yanlış olmaz.

Mugen 5 güçlü bir soğutucu, overclock yapabilirsiniz.

Anakartınız da iyiyse tabii.

"Kaç derece düşürür" demek biraz hatalı bir söylem, kasanız da bu konuda büyük etken.

Ama stabil değerlere getireceğini söylemek yanlış olmaz.
Kasam Corsair Spec Delta 550W+. Anakartım ise B450 Gaming Plus.
Genel olarak işlemcim 80 derecede geziyor ama bazen 87’ye çıkıp iniyor.Ben bu değerleri biraz düşürüp CPU’yu maks. performansta çalıştırmak istiyorum.

Kasam Corsair Spec Delta 550W+. Anakartım ise B450 GAMING Plus.
Genel olarak işlemcim 80 derecede geziyor ama bazen 87’ye çıkıp iniyor. Ben bu değerleri biraz düşürüp CPU’yu maksimum performansta çalıştırmak istiyorum.

Tamamdır, Mugen 5 yeterli olacaktır.

Arctic Freezer 34 alıp bir tane BioniX falan alabilirsiniz bence. Soğutmaları Mugen ile hemen hemen aynı ve daha sessiz, şık.

Fuma 2 olsa Fuma 2 derdim ama.

Fuma 2 modeli Cooler Master ML360R ile aynı sıcaklıkları veriyor.

Eki Görüntüle 776442

Biri 360mm sıvı soğutucu diğeri hava soğutma, olaya böyle bakmamak gerekiyor :D.
Fuma2 modeli oldu 700TL.
Hala alınılabilir ama 2 gün önce şu;
Modeli buldum ve Fuma2 ile kapışır diyip aldım, test sonuçlarını inceleme olarak aktaracağım. Mugen5'den iyidir en azından :p
Mesajı yeni gördüm affola o yüzden.

Arctic Freezer 34 alıp bir tane bionix falan alabilirsiniz bence. Soğutmaları Mugen ile hemen hemen aynı ve daha sessiz, şık.

Fuma 2 olsa fuma 2 derdim ama.

Teşekkürler, RGB olsa benim için daha iyi olur.

Arctic Freezer 34 alıp bir tane BioniX falan alabilirsiniz bence. Soğutmaları Mugen ile hemen hemen aynı ve daha sessiz, şık.

Fuma 2 olsa Fuma 2 derdim ama.

Bu Eskimedi mi yahu?!
T6 bile bundan iyi soğutuyor sayılır, artık 300TL'e satılan fanlara denk gibi bir şey, tamam kaliteli ama harika değil.

Bu eskimedi mi yahu?!
T6 bile bundan iyi soğutuyor sayılır, artık 300TL'e satılan fanlara denk gibi bir şey, tamam kaliteli ama harika değil.
Hayır. 2 yıllık ürün. Mugen 5 neredeyse 4-5 yıllık.

Ayrıca T6 Ultra'dan daha iyi ve sessiz. Kaliteli ve uzun ömürlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı