Çözüldü R7 5800X RTX 3070 sisteme Windows 11 kurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deniz_Ali

Decapat
Makaleler
3
RAM
16 GB 3200 MHz CL 16
SSD veya HDD modeli
240 GB M.2 SSD
Ekran kartı
RTX 3070
Anakart
ASUS ROG STRIX B550F
İşlemci
Ryzen 7 5800X
Arkadaşlar selam, Ryzen 7 5800X ile RTX 3070 kullanıcısıyım ve yazılım yaptığımdan ötürü ve görünüşe önem verdiğim için Windows 11'e geçiş yapmak istiyorum.

En kolay nasıl geçiş yapabilirim? Bilgisayarım Windows 11 desteklemiyor, nedenini bilmiyorum.

Çözüm
En kolay nasıl geçiş yapabilirim? Bilgisayarım Windows 11 desteklemiyor, nedenini bilmiyorum.

Temiz kurulum iyi bir seçenek.

BIOS'tan fTPM ayarını aktif edip Secure Boot açman yeterli, parçaların destekliyor göründüğü kadarı ile. Ama şu da aklında durabilir:

Arkadaşlar selam, Ryzen 7 5800X ile RTX 3070 kullanıcısıyım ve yazılım yaptığımdan ötürü ve görünüşe önem verdiğim için Windows 11'e geçiş yapmak istiyorum.

Bilgisayarınız destekliyordur Windows 11 hala tam olarak çıkmadığı için sorunları var ve anakartlardan bazıları da sorun çıkarıyor. YouTube'dan bakabilirsiniz.

BIOS'tan fTPM ayarını aktif edip Secure Boot açman yeterli, parçaların destekliyor göründüğü kadarı ile. Ama şu da aklında durabilir:

Çözüm

Teşekkürler , bios'tan etkinleştirdim şimdi iniyor Windows 11. Yeni anakartların BIOS'u çok iyimiş bende 6 ay önce falan değiştirdim anakartı mouse falan haraket ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı