R7 5800x3D 1050 Ti sistem nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valorantta düşük ayarlarda.

500 fps verebilir mi?

Sırf ucuz diye böyle diyorsun kasa ve psu gayet iyi. Ekran kartı ve işlemciyi de bilerek böyle seçtim işlemciye ağırlık verdim.

Monitör 360 hz olduğu için 200 fps yetmiyor dostum okumadın mı.
Siz benim dediğimi anlamamışsınız. Kararınızı vermişsiniz zaten. Yine kendi topladığınız parçaları almayı düşünüyorsanız. Önerileri dikkate almayacaksanız, hayırlı olsun sisteminiz. Güle Güle kullanın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alamıyor ki. Her türlü saçma. Ayrıca neden açtınız bu konuyu siz? Madem sisteme eleştiri istemiyorsunuz açmayın o zaman.
Ya dostum adamınki r5 3600 benimki en güçlü işlemcilerden birisi. Yani bana şunu söyle valorantta en düşük ayarda gtx 1050ti %100 ekran kullanımına ulaşabilir mi? Ben sanmıyorum yani %70 bile kullansa 500 fps verebilir. Bunu anlayamıyor insanlar gidip neden 10 bin tllik ekran kartı alayım kullanım amacım ultra grafikler değilken.

Ya dostum adamınki r5 3600 benimki en güçlü işlemcilerden birisi. Yani bana şunu söyle valorantta en düşük ayarda gtx 1050ti %100 ekran kullanımına ulaşabilir mi? Ben sanmıyorum yani %70 bile kullansa 500 fps verebilir. Bunu anlayamıyor insanlar gidip neden 10 bin tllik ekran kartı alayım kullanım amacım ultra grafikler değilken.

İşlemci ekran kartını besler. Ekran kartını maximum besledi desek. Ondan sonra işlemci "Bu ekran kartı kötü biraz da ben yardımcı olayım" mı diyecek?

Siz o sistemi alın, o kadar parayı çöpe atın buraya da test sonuçlarını paylaşın, merak içinde bekliyorum sonucu...

Yani bana şunu söyle valorantta en düşük ayarda GTX 1050 Ti %100 ekran kullanımına ulaşabilir mi?
Ryzen 5 5600X ile yapılmış bir test. Orta ayarlarda yapılmış ama düşüğe de alsan yine aynı kullanım değerlerini görürsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Herhalde bu videodan dolayı almayı düşündünüz. Ekran kartı 1080 ti bu arkadaşın.

360 Hz monitörün olduğunu belirtmişsin bu sistemle 360 FPS alsan bile sabit alamayacaksın. Ekran kartı ve işlemci uyumu diye bir şey yok sistemde. Almakta net kararlıysanız eleştirileri kaldıramıyorsanız neden konu açıyorsunuz? Evet kart küçümsenecek bir kart günümüzde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı