R7 5800X3D RTX 4070 Ti sistem CS:GO'da düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Ben RTX 3060 R7 5800H laptopta 8X MSAA + her ayar Full'de 400 FPS alıyorum. Hiç normal değil ve arkadaşınızında bir ayar değiştirerek 700 FPS'i 3060 ile alması zor.

Format attım bilgisayara, oyunu test etmedim ama şimdi de fanlar deli gibi ses yapıyor. İşlemci boşta 55 dereceleri görüyor.

Bu işlerden hiç anlamadım için çok sinirlerim bozuldu. Format öncesi fanlar hiç ses yapmazdı, işlemci sıcaklığı da boşta 30-35 dereceyi geçmiyordu.

Format attım bilgisayara, oyunu test etmedim ama şimdi de fanlar deli gibi ses yapıyor. İşlemci boşta 55 dereceleri görüyor.

Bu işlerden hiç anlamadım için çok sinirlerim bozuldu. Format öncesi fanlar hiç ses yapmazdı, işlemci sıcaklığı da boşta 30-35 dereceyi geçmiyordu.
Kardeş keşke atmayaydın. Sürücüleri yüklemen gerekir. Bir sürü sürücü var.

Gönderiyi yeni gördüm kardeşim öncelikle Nvidia ayarlarını çok karıştırmana gerek yok düşük çözünürlüklerde bulunman senin zararına olur bu sistem de ayrıca anakar voltaj ayarlarını kontrol etmeni öneririm çünkü hem ısısal bi problem var anlattıklarına göre hemde iletim problemin var bi anakart ve power denemesinden sonra tabi güncel bioslar ile sorunun nedeni bulunur anakartının sıcaklık değerlerini kontrol etmelisin mutlaka umarım sorunun çözülür bu arada CS GO için 3dx işlemcilerde çok değişiklik olmaz hatırladığım kadarıyla L3 e yüklenmiyordu CS GO

Yeni konular

Geri
Yukarı