R7 7800x3D - 4070 Ti Super sistem nasıldır?

Bütçe
90.000₺
"Metehangenc" Hocam konu dışı, sisteminizdeki PSU markası tam olarak ne? Yani FSP hem kasa hem PSU markası mı yoksa PSU farklı kasa FSP mi? Arkadaşa aldık da PSU konusunda kafamız karışık.

Son düzenleme:
Güç kaynağı ve kasadan memnun musunuz?

Kasa büyük bir kasa bilmiyorum sizin için fark eder mi ama onun haricinde memnunum. Güç kaynağı ile alakalı bir problem yaşamadım

"Metehangenc" Hocam konu dışı, sisteminizdeki PSU markası tam olarak ne? Yani FSP hem kasa hem PSU markası mı yoksa PSU farklı kasa FSP mi? Arkadaşa aldık da PSU konusunda kafamız karışık.

PSU da FSP marka hocam linkini aşağıya bırakıyorum.

Kasa büyük bir kasa bilmiyorum sizin için fark eder mi ama onun haricinde memnunum. Güç kaynağı ile alakalı bir problem yaşamadım

PSU da FSP marka hocam linkini aşağıya bırakıyorum.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim🙏👍

Geçen hafta topladığım sistem;

İşlemci: Ryzen 7 7800x3D

Anakart: ASUS Prime X670-P-CSM AMD AM5 DDR5 ATX

RAM: G.Skill Trident Z5 RGB 2x16 GB 5600 MHz CL28 DDR5 RAM

Ekran kartı: Palit 4070 Ti Super gamingpro

M.2 SSD: WD Black 1TB SN850X SSD 7300/6300MBs M.2 NVMe gen4 WDS100T2x0e

Kasa/Güç kaynağı: FSP CMT591m 750W 80+ Bronze PCI-e 5.0 ARGB 4x120mm midtower

Soğutucu: Thermalright Aqua Elite 360 v3 RGB sıvı soğutma

Sistemin fiyatı 63 bin TL.

Hocam 360mmlik sıvı soğutma tercih etmişsiniz sıvı soğutma kasanızın ön kısmında mı? Ön kısmında ise sorun yaşıyor musunuz, bazı yerlerde 360'lık sıvı soğutmayı önde kullanmak yerine üstte 240'lık daha iyi olur diyorlar. Bu arada tekrardan hayırlı olsun.

Hocam 360mmlik sıvı soğutma tercih etmişsiniz sıvı soğutma kasanızın ön kısmında mı? Ön kısmında ise sorun yaşıyor musunuz, bazı yerlerde 360'lık sıvı soğutmayı önde kullanmak yerine üstte 240'lık daha iyi olur diyorlar. Bu arada tekrardan hayırlı olsun.

Hocam teşekkür ederim, sıvı soğutma üst tarafta ön kısımda kasanın kendi 3 fanı bulunuyor zaten. 3 üstte 3 önde 1 arkada toplam 7 fan var kasada.

Yeni konular

Geri
Yukarı