R9 200 Series Sisteme SSD, İşlemci, Soğutucu Önerisi

merty61

Hectopat
Daha fazla  
AMD Athlon(tm) X4 740 Quad Core Processer 3.20GHz işlemci
AMD Radeon (TM) R9 200 Series Ekran kartı
Corsair Vengeance 4GB 1600 MHz RAM (975 MHz'de gösteriyor bunu da :()
Aida felan da kurdum ama anakarta bilinmiyor diyor. FM2+ ama yani bu yazdığımda tam olarak ne bilmiyorum. Küçük anakartlardan ama FM2+ olduğuna eminim diyebilirim.

Şimdi gelelim asıl meseleye... Benim bir ricam olacak. PC'den anlayan arkadaşlar mümkünse bana bir SSD, İşlemci ve güzel bir soğutma sistemi önerebilir mi ? Mümkünse en sessizinden :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci olarak x4 880K, SSD olarak Samsung 750 EVO, soğutucu olarak da Hyper T4 alabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Peki bu Apu işlemciler vardı galiba hem işlemci hem anakart. Hangisini önerirsiniz ? Bu sisteme uyar mı ?

Bir sorum daha olacak.
Core i5 3570K Soket 1155 3,4GHz 6MB Cache 22nm bu işlemci için ne düşünüyorsunuz ? A55BM-E anakarta uygun mu ? Ekran kartımla uyumlu çalışır mı acaba ? (AMD Radeon (TM) R9 200 Series) Ve son olarak bu işlemciye COOLER MASTER SEİDON 120 bu soğutmayı takabilir miyim ? Teşekkürler şimdiden cevap verirseniz :)

Ekran Kartı Çok iyi islemci çok eski bunun fiyatına skylake alınabilir soğutucu cok iyi boyle bir kombinasyon daha uygundur tabi yeni nesilde ramlarde değişecek onunda dışında sisteminiz süper tavsiyem.

iŞLEMCİ : İntel Core İ5 6500 işinizi görecektir birçok şeyin altıundan kalkar
anakart : Msı b150m bazooka pahalı gelirse msı h110m gaming alabilirsibiz arasındaki far 150-100tl falandır
ram ise bu işşlemcide ve anakarrta : kingston hyperx fury ddr4 2133 mhz 2x8 16gb ram arkadaşlara bakma 8 gb al dediklerine en iyisi bu yıl ve 2017 için 2x8 16gb ramdir
ekran kartı ile tam performansda çalışır.
soğutucu zaten uyumlu ssd olarak: bütce yeterse samsung 850 evo ssd 120gb yetmez ise crucial 120gb ssd alabilirsiniz.
500ve 600w psu alabilirsiniz varsa almayın onun dışında 3570k ya verceğiniz parayla bu işlemci anakart ram alırsanız sizi 2-3 yıl götürecektir

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı