R9 280X alınır mı?

Bütçe
1500
Fh 4 GTA 5 CS ve ETS oynarım çok ağır oyunlara girişmem en fazla Witcher ve RDR 2 oynarım
Ekran kartı 70 75 dereceyi geçmesin yeter benim için
Saydığınız oyunları özellikle de RDR2 haricindekileri High-Ultra ayarlarda rahatlıkla oynatır. RDR2' de ise FULL HD' de medium-low karışık akıcı şekilde oynatır diye düşünüyorum.

Oyunun minimum sistem gereksinimlerinde R9 380 istiyor. Almak istediğiniz kartta bu kartın dengi bir model. Kısacası akıcı oynarsınız.

Oyunun minimum sistem gereksinimlerinde R9 380 istiyor. Almak istediğiniz kartta bu kartın dengi bir model. Kısacası akıcı oynarsınız.

Teşekkür ederim. Normalde 1050 ya da 1050 Ti alacaktım sonra bu kart karşıma çıktı bir soriyim dedim bu karttan alacağım doğru mu yapıyorum?

Teşekkür ederim. Normalde 1050 ya da 1050 Ti alacaktım sonra bu kart karşıma çıktı bir soriyim dedim bu karttan alacağım doğru mu yapıyorum?
Bu dönem fiyatlarına göre ideal. Daha ucuza bu kartın performansını verebilecek kartların bulunması oldukça zor. Dediğim gibi 8 yaşında bir kart ve TDP değeri de oldukça yüksek. Sağlam bir testten geçirip öyle alın.

Geri
Yukarı