R9 280X, Deus Ex: Mankind Divided oynarken çalışmama sorunu

Kurama

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar ve iyi geceler herkese,

Bir çok oyunu oynarken ekran kartım normal çalışmakta fakat ne zaman Deus Ex: Mankind Divided'a girsem ekran kartım bildiğiniz çalışmıyor kendini minimum güçte çalıştırıyor. Bunun yüzünden oyunda ciddi performans kaybı yaşıyorum. Ekran kartımdan arkadaşlarımda da var ve onlar gayet normal FPS değerleri alıyor fakat ben grafikleri ve çözünürlüğü düşürmeme rağmen 30-40 FPS alıyorum. Hiç bir şekilde zevk alamadım güzelim oyundan. Overclock bile açtım yine çalışmıyor kart.

Sistemim;

• AMD Sapphire R9 280X 3GB
  • Intel i7-6700k
  • Kingston 16 GB DDR4 RAM

Konu çözüldü arkadaşlar eğer benzeri sorunla karşılaşan olursa çözümümü denesin:

Aslında çok basit sadece oyunun Launcher'dan açılmasını engelledim ve ekran kartım çalışmaya başladı. Steam'deki kütüphaneye girip, oyuna sağ tıklayıp, özellikler dedikten sonra komut ekleme kısmına "-nolauncher" yazmanız yeterli.

Tabii bu sadece Deus Ex için geçerli oldu onun dışında bir kaç farklı oyunda daha bu sorunu yaşamaktayım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı