Deus Ex: Mankind Divided oynanış tavsiyeleri

Ne bu? Kural mı? İstediğin gibi oynayabilirsin. Oyunu oynamadım ama her türlü oynanışı destekleyen bir bölüm dizaynına sahipmiş. Ayrıca serinin ana karakteri Adam bir solo, Cannon olarak Solo'lar tek tabanca aksiyon adamlarıdır. Gizliliğe izin veren her oyunu öyle oynarım ama Deus Ex gizli oynanır demeniz saçma.
Solo mu? Cyberpunk evreniyle karıştırdın herhalde, Adam Jensen da Cyberpunk ile karşılaştırırsak solo değil, gizli bir ajandır. Deus Ex ilk oyunundan beri stealth oynayanları ödüllendiren bir seri.

Boss savaşına hiç girmeyip diplomasiyle de halledebilirsin. Son boss savaşını diyorsan, robotları falan hackleyerek bossu uzaktan öldürebilirsin. Guns Blazing gideceksen Deus Ex sana çok az opsiyon sunar, Stealth gideceksen dağlar kadar gitme yolun var.
Her türlü öyle ya da böyle aksiyona giriliyor. En iyi ihtimal bayıltıcı ve öldürmeyen türde silahlar kullanılır ama yine de aksiyona girilir.

Solo mu? Cyberpunk evreniyle karıştırdın herhalde, Adam Jensen da Cyberpunk ile karşılaştırırsak solo değil, gizli bir ajandır. Deus Ex ilk oyunundan beri stealth oynayanları ödüllendiren bir seri.
Adam Jensen'a baktığımızda bir Solo'dan hiçbir farkı yok. Daha oynamadım ama geçmişini dinledim, direkt bir Solo originine sahip.

Adam Jensen'a baktığımızda bir Solo'dan hiçbir farkı yok. Daha oynamadım ama geçmişini dinledim, direkt bir Solo originine sahip.

Solo Origin'den kastın ne?
Adam Sarif industries de güvenlik şefi çok kötü yaralanıyor vücudunu neredeyse tamamen augmentliyorlar, pek de Origin'i olan bir karakter değil.

Solo Origin'den kastın ne?
Adam Sarif industries de güvenlik şefi çok kötü yaralanıyor vücudunu neredeyse tamamen augmentliyorlar, pek de Origin'i olan bir karakter değil.
Evet, şefliğe yükseliyor ve o saldırıdan sonra augmentleniyor. Solo'lar çok tecrübeli olan görmüş geçirmiş ve sibernetiklere sahip paralı askerlerdir. Parası olan herkes sibernetik taktırabilir ama bir Solo'yu Solo yapan tecrübesidir. Gördüğüm kadarıyla Adam'da Cyberpunk evreninde olsaydı Solo olarak isimlendirilecekti, Morgan Blackhand gibi.

Gördüğüm kadarıyla Adam'da Cyberpunk evreninde olsaydı Solo olarak isimlendirilecekti, Morgan Blackhand gibi.
Cyberpunk ile Deus Ex'i karşılaştırırken Solo'nun karşılığını tam olarak bulabileceğini sanmıyorum. Evet, karakter bir soloya benziyor olabilir ama Deus Ex evreninde gerçekten öyle bir şey yok.

Cyberpunk ile Deus Ex'i karşılaştırırken Solo'nun karşılığını tam olarak bulabileceğini sanmıyorum. Evet, karakter bir soloya benziyor olabilir ama Deus Ex evreninde gerçekten öyle bir şey yok.
Teşekkürler. Seriye hakim gibisiniz CP77'yi 2. kez bitirdikten sonra Human Revolution'dan başlayacağım. Director's Cut versiyonunda ne kadar yeni içerik var acaba? Yan içerik mi eklemiş yönetmen yoksa ana hikayeye dahil mi etmiş kesilmiş kısımları.

Teşekkürler. Seriye hakim gibisiniz CP77'yi 2. kez bitirdikten sonra Human Revolution'dan başlayacağım. Director's Cut versiyonunda ne kadar yeni içerik var acaba? Yan içerik mi eklemiş yönetmen yoksa ana hikayeye dahil mi etmiş kesilmiş kısımları.
Director's Cut da DLC ler oyuna entegre edilmiş bir halde, oyun daha dengeli ve o ünlü altın rengi filtre yok oyunda. Filtreyi istiyorsanız modlar ile çözebilirsininiz.

Geri
Yukarı