R9 290 tabanlı sistem için kasa seçimi

Cruzer Blade

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Seçenekler arasından önerdiğim kasa; Aerocool GTR Black Advanced Edition 750W Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası (AE-GTR-750) | hızlıal.com

Anladığım kadarıyla 400 liraya yakın bir bütçen var eğer üzerine biraz daha ekleyebilirim dersen tavsiye ettiğim kasa; Aerocool X Predator 750W Full Tower 2x23cm Fanlı Siyah Fiyatı
Önerin için teşekkür ederim. Kasa için ayırdığım bütçe 350-400 TL civarı. Üstüne çıkmak overclock hastalarının işi bence :) Ben sağlam bir oyun makinası olsun istiyorum. Ama önerdiğin kasa da beni cezbetmedi desem yalan olur :)

Ben Cooler Master Haf 912 Plus Gx 80Plus 750W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar bu kasayı istiyordum ama ekran kartı için 27 cm yeri var. Benim baktığım kart ise 30.5 cm. Sanırım daha geniş bir kasa bulmalıyım...

Az önce inceledim Cooler Master Haf 912 Plus Gx 80Plus 750W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar kasasında sabit disk kafesleri sökülebiliyor ve 39 cm ye kadar yer sağlıyormuş :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı