R9 290 VAPOR-X Ekran kartı nasıl?

Sakar TV

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar belirtmiş olduğum gibi R2 290 VAPOR-X ekran kartı nasıl ? 4 gb 5600MHz hızında çekirdek hızı 1030 Mhz ve 512bit 1278 TL şuanda bazı arkadaşlar Asus GTX 770 ile kıyaslamışlar 2 gb 7010MHz hızında 1058Mhz çekirdek hızı 897 TL şuan 770 kıyaslama sebebleri nedir? Birde siyah ekran felan veriyormuş R9 290 Vapor-x.
Şimdi ben R9 290 ı alsam piyasadaki butun oyunları ayarlarını en yükseğe getirdiğimizde kasmadan çözünüllük düşmeden fps hızı normal bi şekilde 60 ın altına inmeden oynaya bilirmiyim bi bilgi verirmisiniz cunku 1300 e yakın para vericem ekran kartına ve piyasadaki butun oyunları en iyi şekilde oynamak isterim. bu arada işlemcim core i5 4690k

O fiyattaki kartlara bakarken içiniz rahat olsun hiçbiri kötü olamaz 3,4 sene çok iyi götürür. AMD yi yazılım desteği yüzünden sevmiyorum ama gtx770drn üstün bir kart.

O fiyattaki kartlara bakarken içiniz rahat olsun hiçbiri kötü olamaz 3,4 sene çok iyi götürür. AMD yi yazılım desteği yüzünden sevmiyorum ama gtx770den üstün bir kart.

GTX770'den değil, GTX780'den de üstün durumda. GTX780'e 1378TL vereceğine, R9 290 Vapor-X veya R9 290 Tri-X almak en mantıklı seçim. ;)

@Recep Baltaş "Sapphire ekran kartlarını zaten önermiyorum. Hayır, eskiden siyah ekran sorunu olduğundan önermiyordum, şimdi hiç önermiyorum." Demiş İçime Kurt Düştü :( Recep Abi bi el at

Sapphire'nin her ürünü kötü olacak diye bir şey yok. Ürün 1280TL yanlış hatırlamıyorsam, eğer bu fiyatta sana "Sapphire" markası sorun yaşatacaksa, alma. Ama önce bir dene, sonra karar ver. :)

İlgili videoları da Youtube'dan izleyebilirsin. ;)

AMD çok isiniyor iyi soğutmalı alırsan hiçbir problem yasamazsin sapphireden kastı sogutmayla alakali veillaki FPS düşmesi olur bazi bölümlerde, örn crysis 3 40fpsnin aşağısına düşmezsin ani FPS düşmesi oluyor. Youtubeden bakabilirsiniz uçak düşüyor patlama oluyor direk 40fpsye düşüyor onun gibi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı