R9 300 Serisi Türkiye'ye Ne Zaman Geliyor

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar bugün kartların tanıtımı yapıldı diye biliyorum. Ancak Türkiye'ye ne zaman geleceği ile ilgili hiçbir haber yok ? Çok mu var acaba Türkiye'ye gelmesine ? Vatan Bilgisayar stoklarına ne zaman girer mesela ? Şu an ekran kartım garantide ve sıfırını yolladıklarında değişim yapıcam. Eğer 2 hafta içinde falan Türkiye'ye gelirse 300 serisi ile değişim yaparım. Ancak hiçbir yerde haberi olmadığına göre 2-3 ay var sanırım ?

Bildiğim kadarıyla 18 Haziran yani bugün satışa çıkacak. Türkiye'ye gelmesi çok uzun sürmez. Umarım hızlı bir şekilde incelemeler yapılır :)

Bildiğim kadarıyla 18 Haziran yani bugün satışa çıkacak. Türkiye'ye gelmesi çok uzun sürmez. Umarım hızlı bir şekilde incelemeler yapılır :)

Gördüğüm kadarıyla 380X diye bir model yok. Şu an elimde(aslında Asus beyciğimde) R9 280X var, bu kartın 300 serisinde karşılığı nedir şimdi :)

R9 3XX Serisi gelsede bir çok kişi yeni sistem topladı. Buna rağmen şimdiden para biriktirenler var. Merakla bekliyoruz.

2 Hafta içerisinde stoklarda olur bence. Hani uluslararası kargolanma süreçlerini vs göz önünde bulundurursak, Temmuz ayı başında raflarda rahatlıkla görebiliriz diye düşünüyorum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı