R9 380 CS:GO FPS değerleri nedir?

TechNine

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar benim Sapphire R9 380 4Gb NİTRO DUAL-X Ekran kartım var. Arkadaşımın Nvidia GTX950 Ben 200-300 FSP arası alıyorum genelde 270 felan. Arkadaşımın ise 300 genelde. Aklıma takıldı ve moralim bozuldu açıkcası işlemciler felan birebir aynı nedendir ?

Merhabalar arkadaşlar benim Sapphire R9 380 4Gb NİTRO DUAL-X Ekran kartım var. Arkadaşımın Nvidia GTX950 Ben 200-300 FSP arası alıyorum genelde 270 felan. Arkadaşımın ise 300 genelde. Aklıma takıldı ve moralim bozuldu açıkcası işlemciler felan birebir aynı nedendir ?

Sadece ekran kartı değil, işlemcinizin de aynı olduğuna dikkat et. İşlemcinin de etkisi olabiliyor.

Bende Saphirre r9 380 4gb kullaniyorum.
280 - 300 fps aliyorum.

Haklı olabilirsiniz hocam fakat aralarında fark olduğu için kartların diğer oyunlarda benim kart daha yüksek FPS veriyor genelde ama CS:GO denince GTX950 R9'u eziyor sanki.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı