R9 380 CS:GO FPS değerleri nedir?

TechNine

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar benim Sapphire R9 380 4Gb NİTRO DUAL-X Ekran kartım var. Arkadaşımın Nvidia GTX950 Ben 200-300 FSP arası alıyorum genelde 270 felan. Arkadaşımın ise 300 genelde. Aklıma takıldı ve moralim bozuldu açıkcası işlemciler felan birebir aynı nedendir ?

Merhabalar arkadaşlar benim Sapphire R9 380 4Gb NİTRO DUAL-X Ekran kartım var. Arkadaşımın Nvidia GTX950 Ben 200-300 FSP arası alıyorum genelde 270 felan. Arkadaşımın ise 300 genelde. Aklıma takıldı ve moralim bozuldu açıkcası işlemciler felan birebir aynı nedendir ?

Sadece ekran kartı değil, işlemcinizin de aynı olduğuna dikkat et. İşlemcinin de etkisi olabiliyor.

Bende Saphirre r9 380 4gb kullaniyorum.
280 - 300 fps aliyorum.

Haklı olabilirsiniz hocam fakat aralarında fark olduğu için kartların diğer oyunlarda benim kart daha yüksek FPS veriyor genelde ama CS:GO denince GTX950 R9'u eziyor sanki.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı