R9 380 i5 6500 Kasma Sorunu

Alparslan99

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. İyi akşamlar olsun. 8 ay önce bir sistem toplamıştım oyun amaçlı. İlk zamanlar ara ara kasmalar yaşıyordum ama pek umursamıyordum. Fakat son 1 aydır neredeyse bilgisayarım pes de bile oynanmayacak derecede kasıyor. Assasins Creed 3'te 25 FPS'yi gecemiyorum. Ayarları en düsük yapınca da düzelmiyor. 2 kere formatlandı. Driverlar güncel ve eksiksiz. Sorun ne olabilir? Sistem şu: Msi H110M Pro VD DDR4 anakart. 8 GB Kingston HyperX black 2666 MHz RAM. Sapphire R9 380 4 GB 256 bit. Intel core i5 6500 3.2 GHz. WD 1 TB HDD, Win 8.1 pro 64 bit. Çok tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI After Burner kullanın. Bu programla işlemci kullanımı ve ekran kartı kullanımını oyun esnasında inceleyin. Bir ihtimalle minig virüsü bulaşmıştır. Bir başka ihtimal ise anti virüs programı sistemi arka planda yoruyor olabilir. After Burner için;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı