R9 380 Kasma Problemi

Kasayı açmaya elim gitmiyor. Sıkıntı giderek büyüyor. Küçücük altı ayda aklınıza gelemeyecek kadar sorun yaşadım. Shadow of Mordor'da 6 fps alıyorum.
Sorunun donanımsal olduğundan emin misiniz? Virüs taraması ve yahut format atmayı deneyin. Eğer sıkıntı devam ederse görüntüyü işlemciden alın bakalım işlemci mi sıkınıtılı ekran kartımı. Sorunlu parçayı en kısa sürede alınan yere götürünüz. Ama önce kasayı temizleyiniz.

My Sony Xperia SP's send from use Tapatalk

Sorunun donanımsal olduğundan emin misiniz? Virüs taraması ve yahut format atmayı deneyin. Eğer sıkıntı devam ederse görüntüyü işlemciden alın bakalım işlemci mi sıkınıtılı ekran kartımı. Sorunlu parçayı en kısa sürede alınan yere götürünüz. Ama önce kasayı temizleyiniz.

Sıkıntının temizlikten dolayı olmadığını düşünüyorum. 6 ay gibi bir sürede bu kadar performans düşüklüğünü temizliğe bağlamıyorum. Sorunlu parçanın ekran kartı olduğunu düşünüyorum çünkü pc açıldığında boştayken 75 derece oluyor. Yazılımsal olmadığını düşünüyorum, formatı daha 10-15 gün önce attım ve bir şey indirmedim.

Sıkıntının temizlikten dolayı olmadığını düşünüyorum. 6 ay gibi bir sürede bu kadar performans düşüklüğünü temizliğe bağlamıyorum. Sorunlu parçanın ekran kartı olduğunu düşünüyorum çünkü pc açıldığında boştayken 75 derece oluyor.
O zaman hemen aldığınız yere götürün hocam.

Öncelikli olarak bayram günü nasıl açık yer bulup götüreceksiniz . Neyse asıl konuya gelelim MSI after burner ile oyun içinde neyin ne kadar kullanıldığını gözlemleyip mümkünse bize SS olarak gönderseniz daha iyi tahminde bulunurduk.
Bayramdan sonra da götürebilirim. MSI Afterburner kullanırken hangi değerleri açmalıyım?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı