R9 380 Sistemde FPS Problemi

Kardeşim ben şirketteyim şimdi. Burdan devam edelim ben bu konuyu çözmeden bırakamam. Farklı bir şekildede kontakt kurabiliriz.

Sana sorum şu olucak oyunlarda LAG'sız bir FPS düşüşü mü var yani internet bazlı olmayan bir düşüş mü var ?
Lag olmasa bile online oyunda FPS düşüşü tamamen internet veya server bağlantılıdır diye düşünüyorum.

Kardeşim ben şirketteyim şimdi. Burdan devam edelim ben bu konuyu çözmeden bırakamam. Farklı bir şekildede kontakt kurabiliriz.

Sana sorum şu olucak oyunlarda LAG'sız bir FPS düşüşü mü var yani internet bazlı olmayan bir düşüş mü var ?
Lag olmasa bile online oyunda FPS düşüşü tamamen internet veya server bağlantılıdır diye düşünüyorum.
Hocam ben size telefon numaramı ve facebook hesabımı gönderim.
Oradan halledebilirmiyiz ban yedim de.
https://mobile.facebook.com/askin.arr?ref=bookmarks

WhatsApp no:05399833396

Kardeşim varmı vaktin. #AMDPOWER

Kardeşim seninle yarın ilgilensem olur mu çok aciliyetin var mı ? veya gece ilgilensem ?
Gece olur bende şuan işten yeni çıkıyorum iletişim bilgilerim yukarda belirtmiş bulunmaktayım saygılarımla.

Kardeşim seninle yarın ilgilensem olur mu çok aciliyetin var mı ? veya gece ilgilensem ?
Sizden Haber bekliyorum.

Hocam merhaba sabit hdd yüklenen oyunlardada fps Bir hayli düşük.

Metin2 oynarken aynı sıkıntı başıma gelmişti. Nasıl çözdüğüme gelirsek intel ve amd sürücülerini kaldırıp 2013 tarihli sürücüleri laptopun sitesinden yükledim yani eski sürücüleri yüklememle sorunu çözdüm denemelisin bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı