R9 380 MSI vs Sapphire

R9 380 Marka Önerisi

• Sapphire

Oy: 11 45,8%
  • MSI

Oy: 13 54,2%

• Oy verenlerin toplamı
    24

Scally58

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Marka konusunda korkuya kapılma. Hepsi aynı performansı verir ancak soğutma çözümleri farklılık gösterir. Birisi su soğutma diğerisi ise STRIX vb. çözümler üretir. Sapphire alın hem ucuzdur hemde performans'tan ödün vermessiniz. Marka konusunda iyidir sapphire. Sapphire alın.

Arkadaşlar bugün vatan' a gittim ordaki kişiler r9 380 için 600 w psu gerekli olduğunu söylediler ve ellerinde kaldığını düşündüğüm gtx 960 ı bana çok daha iyi falan diyerek pazarlamaya çalıştılar . r9 380 için gerçekten 600 w psu mu gerekli yoksa yalanmıydı bilen veya kullanan biri varsa açıklarsa çok memnun olurum.

Arkadaşlar bugün vatan' a gittim ordaki kişiler r9 380 için 600 w psu gerekli olduğunu söylediler ve ellerinde kaldığını düşündüğüm gtx 960 ı bana çok daha iyi falan diyerek pazarlamaya çalıştılar . r9 380 için gerçekten 600 w psu mu gerekli yoksa yalanmıydı bilen veya kullanan biri varsa açıklarsa çok memnun olurum.
Gerçekten 600W bir PSU gerekli. Tabii garanti olmasını istiyorsan. Doğru söylemişler fakat tabii ki GTX 960'ı satmaya çalışmışlardır. 960 da iyidir fakat performans istiyorsan R9 380 tabii ki.

Arkadaşlar ekran kartını ve psu aldım. Herkese teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı. Ancak psu nun içinden ufak bi paket çıktı. Resim yüklüyemiyorum paket içinde ufak boncuk gibi şeyler var şeffaf şekilde. Paket üstünde aşağıdakiler yazıyo

Slica gel throw away do not eat desiccant silica

Arkadaşlar ekran kartını ve psu aldım. Herkese teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı. Ancak psu nun içinden ufak bi paket çıktı. Resim yüklüyemiyorum paket içinde ufak boncuk gibi şeyler var şeffaf şekilde. Paket üstünde aşağıdakiler yazıyo

Slica gel throw away do not eat desiccant silica

O koruyucu bir madde. Genelde güve oluşumunu engellemek için elektronik aletlerin ve kıyafetlerin özellikle kışlık kıyafetlerin paketinin(poşetinin artık ne varsa) içine koyarlar. Biz de genelde kışlıkları kaldırırken elimizde varsa koyarız yanına.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı